EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Naomi Campbell, Marc Jacobs'ın yeni kampanyasında başrol oynuyor

Ünlü modacı Marc Jacobs, Pre-Fall 2022 koleksiyonunu tanıttığı kampanya için ‘Seçilmiş ailem’ dediği Naomi Campbell ile çalıştı. Campbell’ın tanıttığı renkli koleksiyonda dört yeni çanta modeli de bulunuyor

Naomi Campbell, Marc Jacobs'ın yeni kampanyasında başrol oynuyor

Moda dünyasının iki yakın arkadaşı Naomi Campbell ve ünlü tasarımcı Marc Jacobs, yeni bir proje için yeniden bir araya geldi. Jacobs, Pre-Fall 2022 koleksiyonunu sergilemek için ‘seçilmiş ailem’ dediği süper modeli çağırdı.

Kampanyanın Larissa Hofmann tarafından çekilen fotoğraflarında Campbell, önümüzdeki sezonun olmazsa olmaz parçaları ve güçlü renkli aksesuarlarıyla poz verdi. Kampanya çekimleri Danny Reed tarafından tasarlandı.

Jacobs’un hazırladığı Pre-Fall 2022 koleksiyonunda

Tote Bag, The Bucket Bag ve The Snapshot dahil olmak üzere dört yeni siluet göze çarpıyor. Parlak renklere dayanan koleksiyondaki Tote Bag; ‘Dragon Fire’, The Bucket Bag  ise ‘Regal Orchid’ tonlarında çalışılmış. Her biri deriden yapılan çantalar; iç cepler ve çıkarılabilir ve ayarlanabilir askılar ile tamamlanmış. Her çanta, aynı zamanda Marc Jacobs'ın imzasını taşıyan logoya da sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler