MODA - ALIŞ - VERİŞ

Tommy Hilfiger, Disney’in 100. yılını özel bir koleksiyonla kutluyor

Amerika’nın iki ünlü markası Tommy Hilfiger ve Disney bir raya geldiler ve Disney’in 100. yılına özel bir koleksiyon hazırladılar. Koleksiyon; kadın, erkek ve çocuklar için her biri ikonik Disney karakterlerinin manga yorumlarıyla tasarlanan stiller içeriyor

Tommy Hilfiger, Disney’in 100. yılını özel bir koleksiyonla kutluyor

Tommy Hilfiger, Disney’in 100. yıl dönümü onuruna yeni bir Tommy Hilfiger ve Disney iş birliğine imza atıldığını duyurdu. İlk kez kolejli prep tarzının harika dünyasına adım atan Mickey ve arkadaşları, bu koleksiyonla arşivden Tommy Hilfiger klasiklerinde görünüyor. Sevilen karakter Mickey Mouse ile arkadaşları Minnie Mouse, Pluto, Goofy, Donald Duck ve Daisy Duck; popüler Japon çizgi roman tarzı manga ile betimleniyor. Erkek, kadın ve çocuk stillerinden oluşan koleksiyon, 1 Haziran’da tüketiciyle buluştu.

Eğlenceyi çok seven Mickey’nin özelliklerine sadık kalan koleksiyon, kadın ve erkekler için 50 stil ve çocuklar için de her biri ikonik Disney karakterlerinin manga yorumlarıyla tasarlanan 10 stil içeriyor. Yeniden doğan TH Monogram ve Mickey’nin anında tanınan silueti gibi detaylar rugby gömlek, chino pantolon ve blazer ceket gibi stillere eğlenceli dokunuşlar katıyor. Manga Mickey, gömlek ve gömlek elbiselerin ince çizgileri arasında dolaşırken tamamı desenli tasarımlar mürekkep lekeleri ve elle çizilmiş eskizler gibi detaylarla Disney sanatçılarının orijinal zanaatına göndermede bulunuyor. Puanlı Minnie Mouse da bir kriket formasında ve dokuma kazakta yeniden hayat buluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler