MODA - ÜNLÜLER

Furla’nın Pre-Fall 2023 koleksiyonunu Irina Shayk tanıtıyor

İtalyan çanta markası Furla, süper model Irina Shayk'ın yer aldığı kampanyayla Pre-Fall 2023 koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda yeni renkler ve siluetlere sahip çantalar dikkat çekiyor

Furla’nın Pre-Fall 2023 koleksiyonunu Irina Shayk tanıtıyor

Ünlü İtalyan çanta markası Furla, Pre-Fall 2023 koleksiyonunu süper model Irina Shayk'ın yer aldığı renkli bir kampanya ile tanıtıyor.

Koto Bolofo ve Paolo Zambaldi tarafından görüntülenen kampanyada Furla'nın ikonik el çantası siluetleri, canlı dokular ve yoğun renklerle süslenmiş yuvarlak ve köşeli şekillerle ön plana çıkıyor.

Kavisli bir tote olan Unica çanta; nötr tonlu ‘Cameo’ ombre tasarımı, yumuşak ‘Marshmallow’ beyaz tonu ve klasik siyah veya ‘Nero’ tonuyla kampanyanın merkezinde yer alıyor. Metropolis çanta ise abartılı bir geometrik versiyonun yanı sıra klasik bir çapraz vücut stilinde karşımıza çıkıyor.

Furla'nın benzersiz DNA'sını mükemmel bir şekilde sergileyen kampanya, markanın olağanüstü işçiliğe olan bağlılığını ve detaylara gösterilen özeni vurguluyor. Furla'nın imza siluetleri, markanın mirasına sadık kalırken, heyecan verici renk ve doku patlamasıyla modern bir güncelleme sunuyor.

Irina Shayk'in doğal güzelliği ve zahmetsiz stili, Furla'nın çarpıcı koleksiyonunu mükemmel bir şekilde tamamlayarak kampanyaya hayat veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi