EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Timex, Stranger Things dizisine özel saat koleksiyonu hazırladı

Dördüncü sezonuyla seyirciyle buluşan Netflix dizisi Stranger Things tutkunlarına müjde! Ünlü saat markası Timex, dizi için özel bir saat koleksiyonu hazırladı. Koleksiyonda, markanın 1980’lerde üretilen ve kült olan üç modelinin Stranger Things için yeniden tasarımı yer alıyor

Timex, Stranger Things dizisine özel saat koleksiyonu hazırladı

Netflix’in sevilen yapımlarından Stranger Things, dördüncü sezonuyla izleyiciyle buluşurken, dizinin tutkunlarına özel bir saat koleksiyonu hazırlandı. Netflix, Upside Down temalı üç saatten oluşan bir Stranger Things koleksiyonu hazırlamak için Timex ile iş birliği yaptı.

Timex x Stranger Things koleksiyonu; Timex arşivlerinde yer alan ve 1980'lerin kült klasiklerinden olan Timex Camper, Timex T80 ve Timex Atlantis'i, ünlü TV dizisinden otantik grafiklerle yeniden canlandırıyor.

Timex Camper, kan kırmızısı bir Indiglo arka ışığı ve tüyler ürpertici bir gizli görüntü ile donatılmış. İki dijital saat Timex T80 ve Timex Atlantis; Stranger Things melodisiyle özelleştirilmiş bir alarma sahip ve saat 15:00'i vurduğunda, dizideki Upside Down dünyasının alternatif gerçekliğini sergilemek için geriye doğru bir 3 sayısı ortaya çıkıyor.

Timex Marka Pazarlama ve Yaratıcı Hizmetlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Shari Fabiani, iş birliği ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Timex X Stranger Things koleksiyonuyla, iki kült marka, pop kültürüne özgü bir iş birliği yaparak güçlerini birleştirdi. Zengin hikaye anlatımı ve eskimeyen tasarımı sayesinde bu özel koleksiyon, Stranger Things ve Timex sevenler tarafından çok sevilecek."

Timex'in web sitesinde ve Watchshop.com'da satışa sunulan Timex x Stranger Things koleksiyonundaki saatlerin fiyatı 80 pound.

Önceki ve Sonraki
Haberler