MODA - ALIŞ - VERİŞ

Swatch, Noel’i Simpson'lı iki yeni saatle kutluyor

Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan Simpson Ailesi, Swatch’ın Noel dönemine hazırladığı iki yeni saat modelini süslüyor. Sezona bir tutam neşe katmayı hedefleyen iş birliği, Homer'ın meşhur çörek anından Bart'ın haylaz tatil kaçamaklarına kadar uzanıyor

profil
BT Ekip
27.11.2023
Swatch, Noel’i Simpson'lı iki yeni saatle kutluyor

İsviçreli saat şirketi Swatch, popüler TV şovu Simpson’taki ikonik anları, Noel dönemi için saat tasarımlarına taşıdı. Sezona bir tutam neşe katmayı hedefleyen iş birliği, Homer'ın meşhur çörek anından Bart'ın haylaz tatil kaçamaklarına kadar uzanıyor. Simpsonlar'ın Noel bölümlerinden hayranların en sevdiği anlara saygı duruşunda bulunan koleksiyon, ‘Wondrous Winter Wonderland’ ve ‘Tidings of Joy’ isimlerinde iki saat modeli sunuyor.

İki renk seçeneğiyle gelen ‘Wondrous Winter Wonderland’, tüm Simpsons ailesinin Noel kıyafetiyle karlı bir günde gösteriyor ve kırmızı zencefilli bir kayışa sahip. ‘Tidings of Joy’ modeli ise çoğunlukla mavi bir renk tonunda. Kayış üzerinde Homer ve Marge görünürken, Simpsons çocukları Bart, Lisa ve Maggie saatin yüzünü vurguluyor.

Her iki model de dünya çapındaki Swatch mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog