MODA - ÜNLÜLER

Lanvin’in ilk Lanvin Lab koleksiyonu rap’çi Future’un imzası taşıyor

Fransız moda evi Lanvin’in ilk Lanvin Lab koleksiyonunu ünlü rapçi Future hazırladı. Koleksiyon; müzikten, Future'ın takma adı Pluto'nun sembolizminden ve ünlü rapçinin terzilik sevgisinden ilham alıyor

profil
BT Ekip
27.11.2023
Lanvin’in ilk Lanvin Lab koleksiyonu rap’çi Future’un imzası taşıyor

Fransız lüks moda evi Lanvin, Amerikalı rapçi ve yapımcı Future ile birlikte oluşturduğu ilk Lanvin Lab koleksiyonunu tanıttı.

Lanvin Lab projesi, ‘yaratıcı iş birliğini ve benzersiz kültürel diyaloğu teşvik etmek isteyen’ sanatçılar ve tasarımcılar için yaratıcı bir merkez sunmak amacıyla başlatıldı. Lanvin Lab’in ilk koleksiyonu; müzikten, Future'ın takma adı Pluto'nun sembolizminden ve ünlü rapçinin terzilik sevgisinden ilham alıyor.

Kendine özgü tarzıyla tanınan Future, koleksiyon için işlevsel ceketler, grafik kapüşonlular ve kartal ve çiçek desenli de dahil olmak üzere uniseks hazır giyim parçalarından oluşan bir seri tasarladı. Ayrıca koleksiyonda suni kürkten şapkalar, güneş gözlükleri, kemerler, çantalar, eldivenler ve deri eşyalardan oluşan pek çok aksesuarın yanı sıra terlik, yastık ve maskeden oluşan uyku seti de yer alıyor.

Future ayrıca Lanvin arşivlerinden ilham alarak bir takımyıldız oluşturacak şekilde işlenmiş metalik çivilerle süslenmiş bir deri ceket yarattı. 1930'lar, 1940'lar Lanvin parfüm kampanyalarının tipografisi ise denim üzerine basıldı. Ünlü rapçi ayrıca, spor ayakkabısı Curb 3.0'ı da koleksiyon için güncelledi.

Future'ın ilk Lanvin Lab lansmanı, Joshua Woods tarafından fotoğraflanan ve Future ile model Amelia Gray'in yer aldığı bir kampanyayla başladı. Koleksiyonun ek parçaları 2024'te piyasaya çıkacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog