EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Swarovski’nin yeni saat koleksiyonu renklerin gücünü yansıtıyor

Mücevher markası Swarosvski’nin yeni saat koleksiyonu; yeni mücevher saatin yanı sıra şık, günlük ve spor saatler de dahil olmak üzere yeni tasarımlar içeriyor. Millenia serisinden ilham alan mücevherli saat; büyük boy kristalli bileklik kayışı ve canlı renk tonlarında minimalist bir kadran ile tasarlanmış

Swarovski’nin yeni saat koleksiyonu renklerin gücünü yansıtıyor

Swarovski’nin yeni saat koleksiyonu, her ruh haline uygun renkli tasarımlarla dikkat çekiyor. Yeni sezonun imza tasarımı, Millenia serisinden ilham alan mücevherli saat. Büyük boy kristalli bileklik kayışı ve canlı renk tonlarında minimalist bir kadran ile tasarlanan saat, mücevher severlerin ilk tercihi olacak.

Koleksiyon, yeni mücevher saatin yanı sıra şık, günlük ve spor saatler de dahil olmak üzere yeni tasarımlar içeriyor. 125 yılı aşkın işçilik ve yeniliğe övgü niteliğindeki koleksiyonda İsviçre yapımı mekanizmalar, kronograf mühendisliği, yüksek kaliteli paslanmaz çelik, hakiki İtalyan derisi ve benzersiz kristal detaylar kullanılıyor.

Hayalleri gerçekleştirmek için tasarlanan yeni Swarovski saat koleksiyonu, canlı renklerin dönüştürücü gücünü kucaklayan geniş bir saat yelpazesi sunuyor. Millenia'dan ilham alan mücevher saati bu sezon piyasaya çıkarken, yeni tasarımlar mevcut saat ailelerine giriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler