EN ÇOK
OKUNAN

Marilyn Monroe’nun hayatını anlatan ‘Blonde’ filminin fragmanı yayınlandı

Hollywood'un en ikonik karakteri Marilyn Monroe’nun hayatını anlatan ve başrolde Ana de Armas’ın rol aldığı ‘Blonde’ filminin afişi ve fragmanı seyirciyle paylaşıldı. Dünya prömiyerini 79. Venedik Film Festivali’nde yapacak olan ‘Blonde’, 28 Eylül’de Netflix ekranlarında seyirciyle buluşacak

Marilyn Monroe’nun hayatını anlatan ‘Blonde’ filminin fragmanı yayınlandı

Joyce Carol Oates'un çok satan romanından uyarlanan ‘Blonde’ filmi, Hollywood'un en unutulmaz ikonlarından olan Marilyn Monroe'nun yaşam öyküsünü cesur bir şekilde yeniden ele alıyor. Ünlü oyuncunun halkın gözündeki imajı ve özel hayatı arasındaki derinleşen ayrımı keşfe çıkan ‘Blonde’, onun Norma Jeane olarak geçirdiği çalkantılı çocukluğu, yıldızlığa yükselişini ve romantik ilişkilerini konu edinirken gerçekle kurgu arasındaki sınırı bulanıklaştırıyor.

Andrew Dominik'in yazıp yönettiği filmin başrolünü Ana de Armas üstlenirken, oyuncu kadrosunda Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Toby Huss, David Warshofsky, Caspar Phillipson, Dan Butler, Sara Paxton ve Rebecca Wisocky yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler