EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Swarovski’den rengarenk ve pırıltılı gözlükler

Swarovski, yeni çıkardığı gözlük koleksiyonu ile renk severleri mutlu ediyor. Dört modelden oluşan koleksiyonda kaliteli işçilik, cesur siluetler ve tabii ki çok sayıda kristal ayrıntılar dikkat çekiyor

Swarovski’den rengarenk ve pırıltılı gözlükler

Ünlü mücevher markası Swarovski, 2022 yazı için hazırladığı, dört parçadan oluşan, kristallerle kaplı çerçeveleri ve cesur renkleriyle dikkat çeken gözlük koleksiyonunu tanıttı.

Markanın kreatif direktörü Giovanna Engelbert tarafından tasarlanan koleksiyon, eski tasarımları yenilenmiş, modern bir bakış açısıyla yeniden canlandırıyor. Hem optik gözlük, hem de güneş gözlüğü içeren koleksiyon, herkese uygun seçenekler sunuyor. Engelbert, koleksiyonun siluet açısından hemen herkese uyan oval, yuvarlak, köşeli şekillerin hoş bir karışımından oluştuğunu söylüyor. Koleksiyondaki Gema; yumuşak, pastel tonlara sahip oyuncakları andırırken, Curiosa ise geometrik şekiller ve son teknoloji kristal detaylarla dikkat çekiyor. Constella ve Millenia ise tasarımları ve parlak süslemeleriyle giyilebilir şıklığı yansıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler