MODA - ALIŞ - VERİŞ

Swarovski'den 10. yıla özel

Swarovski 10'uncu yılına özel ünlü isimleri ışıltılı bir kampanyada buluşturdu.

profil
BT Ekip
04.10.2017
Swarovski'den 10. yıla özel

Swarovski, marka elçisi Karlie Kloss, ve marka arkadaşları Naomie Harris ve Maye Musk'ın yer aldığı 10'uncu yıl dönümü kampanyası güçlü kadınları ele alıyor.

Kampanya için çekilen filmlerde Karlie Kloss, Naomie Harris ve Maye Musk'ın diğer kadınlarda ve kendilerinde güç ve ilhamı bulma üzerine konuşmaları yer alıyor. 

Kloss'un modellik kariyeri boyunca süren teknolojiye olan ilgisi, ona genç kadınları güçlendirecek bir misyona sahip yaz dönemi bilgisayar kursu ve burs programı olan Kode With Klossy'yi kurması için ilham verdi. Harris, kadınları yenilikçi imajlarla portrelemeye yardımcı rollerde oynama arzusuyla biliniyor. Silikon Vadisi annesi CEO'su Elon Musk'ın annesi olan iki yüksek lisans derecesine sahip tanınmış diyetisyen Musk, aynı zamanda 50 yıldır başarılı bir model.

Swarovski 10. yıl dönümünü ikonik Christopher Kane koleksiyonuyla bizleri yeniden buluştururken, klasik Core Collection'ın evrimi ve uzun süreli iş birliği içinde olduğu Jason Wu, moda ikonu Iris Apfel ile hazırladığı 2017 Sonbahar/Kış koleksiyonları ile kutluyor.
Önceki ve Sonraki
Haberler