MODA - ALIŞ - VERİŞ

Spor giyimde yepyeni bir Dior imzası: B57 Sneaker'lar

Zanaatkarlık, inovasyon ve retro tavrı buluşturan Dior’un yeni B57 sneaker’ları, spor giyime yepyeni bir hava getiriyor. Gri, siyah, mavi, kırmızı, bej ve krem gibi renklere sahip ayakkabılar, tüm görünümlere rahat bir şıklık katıyor

Spor giyimde yepyeni bir Dior imzası: B57 Sneaker'lar

Kim Jones tarafından tasarlanan Dior Erkek İlkbahar 2024 koleksiyonunun olmazsa olmaz yeni üyesi B57 sneaker’lar, cesur çizgileriyle her kıyafeti tamamlıyor. Retro tavrıyla dikkat çeken bu yeni arzu nesnesi, şıklık ve spor giyimi bir araya getiriyor. Virtüöz hassasiyetiyle çalışılan bir zanaatkarlığın yansıtıldığı bu orijinal model, günlük giyimin temel gereksinimlerinden olan esneklik ve konforu harmanlıyor. Maison’un daimi imzası olan ‘CD’ harfleri, Dior Oblique jakar versiyonuyla bu çok özel parçayı süslerken, Mösyö Dior için çok kıymetli olan detay sanatına saygı duruşunda bulunuluyor.

Gri, siyah, mavi, kırmızı, bej ve krem gibi büyüleyici renklere bürünen ayakkabılar, tüm görünümlere karşı konulmaz bir rahatlık katıyor. Zanaatkarlık ve inovasyon arasında, Dior stili günümüze aktarılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler