MODA - TASARIMCILAR

Moncler ve adidas Originals, ‘The Art of Explorers’ koleksiyonu için güçlerini birleştirdi

Moncler'in lüks stili ve adidas Originals'ın sportif yeniliği, ‘The Art of Explorers’ koleksiyonunda buluştu. Her iki markanın en iyilerini bir araya getiren koleksiyon; kullanıcıya keşif, stil ve işlevselliği bir arada sunuyor

Moncler ve adidas Originals, ‘The Art of Explorers’ koleksiyonu için güçlerini birleştirdi

Yenilikleri ve tarzlarıyla tanınan iki ikonik marka Moncler ve Adidas Originals, son iş birliklerinden doğan ‘The Art of Explorers’ (Kaşiflerin Sanatı) adlı koleksiyonu tanıttı. Şubat ayında Londra Moda Haftası'nda iş birliğinin ilk kez tanıtıldığı ‘The Art of Genius’ şovunu temel alan bu yeni koleksiyon, moda tutkunlarını dağların zirvesinden aşağıdaki hareketli şehir hayatına doğru bir keşif yolculuğuna çıkarıyor.

‘Art of Explorers’ koleksiyonunda hem uzun, hem de kısa siluetlere sahip bir dizi şişme ceket yer alıyor. Koleksiyon aynı zamanda, Moncler ve Adidas Originals'ın özünü kusursuz bir şekilde harmanlayan yeni bir eşofman ceketini ve yelek serisini de barındırıyor.

Bu iş birliğini benzersiz kılan ise Moncler'in imzalı lake naylon tasarımlarının adidas Originals'ın ikonik adi-break panelleriyle birleşimi denebilir. Koleksiyon; canlı yeşiller, turuncular ve kırmızılardan oluşan, klasik trafik ışıklarından ilham alan parlak tonlarla dolu. Ayrıca ‘beton grisi’ renk paleti; kıvrımlı kapitoneleri, jakarları ve kabarık baskıları süsleyen gök mavisi ve kırık beyaz beneklerle tamamlanıyor. Bu ögeler, karla kaplı yamaçlarda gezinen yetenekli kayakçıların geride bıraktığı büyüleyici desenlere saygı duruşu niteliğini taşıyor.

Moncler x adidas Originals iş birliği, ayakkabı tutkunları için de heyecan verici yenilikler sunuyor. Adidas NMD’ler Moncler tarzında yeniden tasarlandı ve GORE-TEX kabarcık dolguyla doldurulduktan sonra kışa uygun hale getirildi. İkonik Campus modeli de artırılmış bir Moncler hissi için kabarcık dolguyla kaplandı. Form ve işlev, açık hava dağ yaşamı ile şehir sokaklarının kesişiminde buluştu

The Moncler x adidas Originals Koleksiyonu 4 Ekim’den itibaren Moncler’in web sitesinde ve adidas.com.tr’de satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog