MODA - ALIŞ - VERİŞ

Sokak modasının yeni birlikteliği: Wunder X Mavi koleksiyonu

Sokak modasında yenilikçi bir iş birliğine imza atan Mavi ve Wunder, şehrin enerjisi ve kolektif gücünü yansıtan özel bir koleksiyon tasarladı. Özgünlüğü özgürlükle tanımlayan Wunder X Mavi koleksiyonu, dünya sokak stilinin dinamik öğelerini 21 parçalık bir unisex koleksiyonda harmanlıyor

profil
BT Ekip
12.03.2024
Sokak modasının yeni birlikteliği: Wunder X Mavi koleksiyonu

İki ünlü ve başarılı Türk markası Mavi ve Wunder, sokak modasını yansıtan bir iş birliğine imza attı ve ortaya Wunder X Mavi koleksiyonu çıktı. İlhamını hayatın içindeki dengeden ve sokağın dinamizminden alan koleksiyon, tıpkı iki markanın da doğduğu şehir İstanbul gibi farklı kültürleri tek bir toplulukta buluşturuyor. 

Her sokak köşesini bir moda sahnesine dönüştüren koleksiyon, ağır gramajlı tok kumaşlarıyla fonksiyonellik, konfor ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Carpenter ve worker pantolonlar, utility ceket ve yelekler her adımda rahatlık ve işlevselliği öne çıkarırken, kaykay ve motosiklet kültüründen ilham alarak tasarlanan t-shirt ve sweatshirt’lerdeki renkli tattoo grafikler de bu stilin öncüsü topluluğun ruhunu yansıtıyor. Wunder X Mavi koleksiyonunun imza parçalarından kamuflaj desenli takım, farklı renk kombinasyonlarıyla yeniden yorumlanarak cesur bir tarz yaratmanın yolunu açıyor.

Bu yaratıcı birlikteliği temsil eden ve koleksiyona özel olarak tasarlanan Yin Yang logosu, iki markanın birleşiminden doğan güçlü bağı ve uyumu vurgularken, birlikte sokakta olmanın ve birlikte üretmenin keyfini de yansıtıyor. 

Wunder X Mavi kapsül koleksiyonu, Mavi ve Wunder mağazaları ile web sitelerinde satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog