MODA - ALIŞ - VERİŞ

Reebok, Büyücülük Dünyası’nı Harry Potter ayakkabı koleksiyonu ile kutluyor

Warner Bross ve Reebok arasında yapılan iş birliği ile öne çıkan Club C, Club C 85, Classic Leather Hexalite ve Classic Leather modelleri Harry Potter detayları ile öne çıkıyor. Büyücülük Dünyası'ndan ilham alan Harry Potter X Reebok Koleksiyonu; kadın, erkek ve çocuklar için sınırlı sayıda üretilen modelleri içeriyor

profil
BT Ekip
24.01.2024
Reebok, Büyücülük Dünyası’nı Harry Potter ayakkabı koleksiyonu ile kutluyor

Reebok ve Warner Bros. Discovery Global Consumer Products, spor giyim ve eğlence sektörünün ikonları arasında yer alacak özel iş birliğini duyurdu: Harry Potter X Reebok Koleksiyonu.
Büyücülük Dünyası'ndan ilham alan ve Harry Potter’ın Hogwarts'ta geçirdiği yedi yıllık serüveni modellerine taşıyan Harry Potter X Reebok Koleksiyonu; kadın, erkek ve çocuklar için sınırlı sayıda üretilen modelleri içeriyor.

Büyücülük dünyasının detaylarıyla süslenmiş modelleri ile dikkat çeken Club C ve Classic Leather koleksiyonları, birbirinden farklı tasarımları ile öne çıkıyor. Değiştirilebilir bağcıkları, dört Hogwarts binasının armaları ve sembollerini içeren yamalar ise konforlu yapılarıyla dikkat çekiyor.

Kadın, erkek ve çocukları Harry Potter X Reebok’ın efsanevi dünyasına doğru bir gezintiye çıkaracak birbirinden farklı modeller reebok.com.tr, instreet.com.tr ve In Street İstinyePark mağazasında sizleri bekliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog