MODA - ALIŞ - VERİŞ

PUMA Suede XL spor ayakkabılarını tanıttı

PUMA tüm zamanların en sevilen spor ayakkabılarından biri olan Suede’i, yeniden yorumlayarak Suede XL adıyla tüketiciyle buluşturdu. Suede XL, 90'lar ve 2000'lerin başındaki özel paten ayakkabılarından ilham alan abartılı oranlara sahip

profil
BT Ekip
27.02.2024
PUMA Suede XL spor ayakkabılarını tanıttı

PLEASURES ile yaptığı Suede iş birliğinin ardından PUMA, yeni modellerini ana koleksiyonuna taşıdı. ‘Suede XL’ olarak adlandırılan yeniden yorumlanmış spor ayakkabı, 90'lar ve 2000'lerin başındaki özel paten ayakkabılarından ilham alan abartılı oranlara sahip.

Önemli bir yastıklamaya sahip Suede XL, yastıklı dil ve Formstrip ile tamamlanan bulut benzeri bir yapıya sahip. Ek olarak, geleneksel bağcıklar bu modelde yerini ultra geniş versiyonlara bırakıyor.

PUMA yeni modeliyle ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Olimpiyat podyumundan dans pistine kadar Suede her şeyi gördü. Tüm zamanların en favori ayakkabılarından biri olan Suede; artık dünyayı pembe, kahverengi, yeşil ve maviyi içeren renk seçenekleriyle daha geniş bir bakış açısıyla görecek.”

Suede XL, kadın ve erkek bedenlerinde 85 dolara satışa sunuldu. Ayakkabı yakında çocuklar için de üretilecek ve fiyatları 55 ile 65 dolar arasında değişecek. 

Önceki ve Sonraki
Haberler