MODA - ÜNLÜLER

 Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın giyim kampanyasının yıldızı Kendall Jenner

Kendall Jenner, marka elçisi olduğu Calvin Klein’ın İlkbahar 2024 kampanyası için Mert Alaş’ın objektifine poz verdi. Jenner kampanyada, Calvin Klein’ın ilkbahar kadın giyim koleksiyonundaki sofistike ve çabasız tutkuyu öne çıkarıyor

profil
BT Ekip
27.02.2024
 Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın giyim kampanyasının yıldızı Kendall Jenner

Son dönemin gözde modellerinden Kendall Jenner, Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın koleksiyonu kampanya çekimleri için kamera karşısına geçti. Mert Alaş’ın kadrajından yansıyan kampanyada, uzun zamandır marka elçisi olan Kendall Jenner, Calvin Klein'ın ilkbahar kadın giyim koleksiyonundaki sofistike ve çabasız tutkuyu öne çıkarıyor.

Yeni rahat trençkot; yumuşak dökümlü silueti ve ilkbahar boyunca yerini koruyacak yüksek stil için tasarlanmış akışkan kumaşıyla sezonu tanımlıyor. Esnek blazer ve birlikte kombinleyebileceğiniz esnek geniş paça pantolon ile zarif ve modern bir siluete merhaba diyebilirsiniz. Günün her anına uyum sağlayan askılı deri çapraz çanta, deri yapısıyla zamansız şıklığı geceye taşıyor. Koleksiyonunun zamansız, rafine stilleri, markanın modern minimalizme ikonik yaklaşımını tüm kategorilerde gözler önüne seriyor.

Calvin Klein İlkbahar 2024 kampanyası, kültürün öncülerini bireysel portreler aracılığıyla keşfetmeye devam ediyor. Bu kareler, özgünlükleri vurgulandığı ve kendine güvenin keşfedildiği hikayelerle Calvin Klein yaşam tarzının tüm yönlerini sergiliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog