MODA - ALIŞ - VERİŞ

Puma'nın 75. yıl dönümü koleksiyonu Swarovski zarafetiyle parlıyor

Alman spor markası Puma, kuruluşunun 75. yılını, Swarovski ile yaptığı iş birliğinden doğan çok özel bir koleksiyonla kutluyor. Koleksiyonda; kristal Swarovski taşlarıyla süslenmiş bir ayakkabı ile kapüşonlu bir sweatshirt yer alıyor

profil
BT Ekip
13.10.2023
Puma'nın 75. yıl dönümü koleksiyonu Swarovski zarafetiyle parlıyor

Küresel spor devlerinden Puma, 75. yıl dönümü onuruna nefes kesen bir koleksiyon hazırlamak için Swarovski Creators Lab ile güçlerini birleştirdi. Bu iş birliği, spor giyim ve sokak giyiminin sınırlarını aşan miras, kalite ve yeniliğin uyumlu bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor.

Puma ve Swarovski arasındaki iş birliği, her iki markanın da ortak değerlerine saygı gösteriyor: Kaliteye bağlılık, yaratıcılık ve yeniliğin sınırlarını zorlama. Puma'nın ikonik tasarımlarına Swarovski kristallerini taşıyan bu iş birliği, markanın zengin geçmişine yeni bir soluk getirerek sadece benzersiz değil, aynı zamanda görsel açıdan da büyüleyici bir koleksiyon yaratıyor.

Bu iş birliğinin kalbi, Puma'nın en sevilen iki parçasında atıyor: Puma Suede ve Puma Kapüşonlu Üst. Spor giyim ile sokak giyimi arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran bu ürünler, adeta iki marka arasındaki yaratıcı sinerjinin bir kanıtı.

Kalın siyah tabanı ve yeşil üst kısmıyla Puma Suede; bu iş birliği için sıra sıra, özenle kesilmiş yeşil Swarovski kristalleriyle süslendi. Kristaller, her adımda ışığı yakalayarak büyüleyici bir parlaklık oyunu yaratıyor. Ayakkabının çorap astarında Puma'nın 75. yıl dönümü logosu bulunuyor.

Puma Kapüşonlu Üst ise rahat ve oversize kesimiyle sokak giyiminin kayıtsızlığını üst düzey zarafetle birleştiriyor. Düz siyah kumaş, çok yönlü yeşil Swarovski kristalleriyle öne çıkan Puma logosu için mükemmel bir tuval görevi görüyor.

75. yılını kutlarken Puma; sadece geçmişini yansıtmıyor, aynı zamanda spor ve modadaki önemli mirasını onurlandıran farklı etkinlikler ve ortaklıklar aracılığıyla geleceğini aktif olarak şekillendiriyor. Swarovski Creators Lab ile yapılan iş birliği de; hem şık, hem de zahmetsizce giyilebilen dikkat çekici parçalar yaratmak için kristallerin dönüştürücü gücünden yararlanıldığı için bu kutlamada bir zirve anı olarak öne çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler