MODA - ALIŞ - VERİŞ

adidas x IVY PARK’tan son koleksiyon: IVY PARK NOIR

adidas x IVY PARK iş birliğinin son koleksiyonu IVY PARK NOIR, geliştirilmiş monokrom formunu yenilikçi malzeme işleviyle buluşturuyor

profil
BT Ekip
13.10.2023
adidas x IVY PARK’tan son koleksiyon: IVY PARK NOIR

adidas ve IVY PARK, iş birliğinin son koleksiyonu olan IVY PARK NOIR’ı tanıttı. Hareket ve malzemenin gücünü birleştiren bu siyah kapsül koleksiyon, insan formunu destekleyen siluetlerle güç, özgürlük ve bireyselliği simgeliyor.

Yeni koleksiyon, iki markanın iş birliğinin doruk noktasını temsil ediyor; adidas'ın spor ve işlevsel üstünlüğü, IVY PARK'ın siluetleri ve trendleri zorlayan yaratıcı vizyonuyla birleşiyor. Tek siyah renk paleti kullanılarak tasarlanan IVY PARK NOIR koleksiyonu kumaş, kalıp ve dokuya odaklanmayı amaçlarken malzemelerin aracılığıyla uzun ömürlü zarafetin oluşturulmasını teşvik ediyor.

Sıcaklık artışından soğumaya kadar aktif bir yaşam tarzının tüm anları düşünülerek tasarlanmış koleksiyon, sıkı ve bol stillerin karışımıyla günlük aktivitelere eşlik ediyor. Koleksiyon; lüks kabartmalı deri, file ve parlak lateks gibi malzemeleri içeriyor ve sofistike bir kapsül oluşturmak için bir araya geliyor. Koleksiyonda öne çıkan parçalar arasında; vücut hatlarına oturan crop üst ve pantolon, rahat 3D kalıplı örme eşofman takımları, çok işlevli ceketler ve IVY PARK imzalı forma bulunuyor.

IVY PARK NOIR, baştan ayağa iddialı ve yenilikçi ayakkabı seçenekleri sunarak stil ve işleve yeni bir yorum getiriyor. Koleksiyonun spor ayakkabılarına mimari bir temel ekleyen şık kalıplanmış ve kabartmalı detaylar bulunurken, diz üstü botlar ise kullanım kolaylığı sağlıyor.

IVY PARK markasının kapsayıcılığıyla tasarlanan koleksiyon, XXS'den 3XL'e kadar çeşitli beden seçenekleri sunuyor. IVY PARK NOIR koleksiyonu 12 Ekim’den itibaren seçili adidas mağazalarında, adidas.com/ivypark ve seçili partner mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog