MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora’nın yeni koleksiyonu doğanın organik formlarından ilham alıyor

Pandora yaz sezonuna özgürlük hissini harekete geçiren ve tutkuları uyandıran yepyeni bir koleksiyon ile giriyor: PANDORA ESSENCE. Koleksiyon, doğanın organik formlarından ilham alarak; zamansız ve çabasız stili yeniden yorumluyor

profil
BT Ekip
13.06.2024
Pandora’nın yeni koleksiyonu doğanın organik formlarından ilham alıyor

Akışkan çizgilerin organik formlarla buluştuğu ve heykelsi tasarım estetiği ile hayat bulan Pandora’nın yeni koleksiyonu PANDORA ESSENCE, 14 ayar altın kaplama ve 925 ayar gümüş ile bir araya gelen kültür incileriyle birer ustalık eserine dönüşüyor. İçimizdeki özgür duygulara seslenen Pandora’nın yeni koleksiyonu eşsiz mücevherleriyle bizi güneşin parıltısının altında yazı kucaklamaya davet ediyor.

Asimetri oyunlarıyla günlük stilde hayat bulan mücevherler adeta doğanın formlarına olan hayranlığa bir saygı göstergesi niteliğinde. PANDORA ESSENCE koleksiyonu benzersiz estetiği ile önceki koleksiyonlardan çok daha farklı bir tasarıma sahip. 50 yeni mücevherden oluşan koleksiyon doğanın organik formlarından ilham alarak; zamansız ve çabasız stili yeniden yorumluyor.

Pandora'nın Kıdemli Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli, koleksiyonla ilgili şunları söylüyor: “Doğası gereği organik formlarda bir tasarım estetiğine sahip yeni bir koleksiyon sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. PANDORA ESSENCE içimizdeki özgürlük hissini harekete geçiren ve tutkularımızı uyandıran güçlü duyguların bir ifadesi olarak hayat buluyor. Doğa bizim için her zaman önemli bir ilham kaynağı olmakla beraber biz bunu Pandora’nın DNA’sına dokunan daha rafine bir yöne taşımak istedik.”

Önceki ve Sonraki
Haberler