GÜZELLİK - MAKYAJ

Hailey Bieber’ın markası Rhode’dan trend olacak yeni bir ürün: Cep boyu allık

Hailey Bieber’ın markası Rhode’un yeni bebeği görücüye çıktı. Güzellik markasının ikinci renkli kozmetik ürünü olan Pocket Blush yani cep boyu allık, altı farklı renk tonuyla daha satışa çıkmadan en çok arzulanan ürünlerden biri olmayı başardı

profil
BT Ekip
12.06.2024
Hailey Bieber’ın markası Rhode’dan trend olacak yeni bir ürün: Cep boyu allık

Hailey Bieber’ın hamilelik duyurusunun ardından markası Rhode’dan da yeni bir bebek haberi geldi. Geçtiğimiz günlerde Bieber’ın tulumunun ön cebinden, ten rengi bir Rhode Skin ürün şişesi görünüyordu. Anlaşıldığı üzere bu, Rhode Skin'in renkli kozmetiğe ikinci, dudak kategorisinin dışına ilk adımı olan Pocket Blush’tan başka bir şey değildi.

Pocket Blush, altı farklı renk tonuyla kompakt, krem ​​rengi bir allık olarak karşımıza çıktı. Allığın renk tonları ise şöyle: Bebek pembesi Piggy, nötr bir şeftali olan Freckle, baharatlı Marg, parlak mercan Uykulu Kız, yumuşak leylak rengi Meyve Suyu Kutusu ve sıcak pembe tonlarındaki Kızarmış Teddy. 

Kolaylık göz önünde bulundurularak tasarlanan bu cep boyutundaki allık, hareket halindeyken rötuşlar yapmak için ideal ve hem dudaklara hem yanaklara doğal, satensi bir renk veriyor.

Basın bültenine göre, kurucusu Hailey Bieber’ın titiz gözetimi altında geliştirilen Pocket Blush, mükemmelliğe ayarlandı. Kremsi, hafif dokusu zahmetsizce karışarak herhangi bir yağlı kalıntı bırakmadan parlak bir görünüm sağlıyor. Nemlendirici formülü, yanakların bebek yumuşaklığında kalmasını sağlıyor, bu da onun her türlü cilt bakımı rutinine veya herhangi bir makyaja kusursuz bir katkı sunmasını sağlıyor.

Resmi olarak 20 Haziran’da piyasaya sürülecek olan Pocket Blush; ister hafif bir renk tonu, ister daha yoğun bir görünüm için olsun uzun süre kalıcılık sunuyor. Hatta tüm gün süren şık, tek renkli bir görünüm için dudaklarda da kullanılabiliyor.

Hayvanlar üzerinde deney yapmayan, kokusuz, glütensiz ve vegan olan, dermatologlar tarafından test edilen Pocket Blush; rhodeskin.com’da 24 dolara satılacak. 

Önceki ve Sonraki
Haberler