EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

5 Ağustos vizyon filmleri

Her cuma olduğu gibi bu cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmler vizyona giriyor. Aksiyondan animasyona, dramdan gerilime ve korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı bugün, sinemaseverler farklı dünyaların kapılarını aralayacak

5 Ağustos vizyon filmleri

‘Suikast Treni’, Tokyo’daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçıya odaklanıyor. Uğur Böceği, işini barışçıl bir şekilde yapmaya çalışan, şanssız bir suikastçıdır. Son görevi onu, dünyanın en hızlı treninde bir çarpışma rotasına sokar. Birbiriyle bağlantılı olan bir dizi ölümcül düşmanla birlikte trende zorlu bir mücadeleye girişen Uğur Böceği, hayatta kalmak için trenden inmenin bir yolunu bulmak zorunda kalır.


Eski bir fabrikada, açıklanamayan olaylar meydana gelir. Güvenlik görevlisi olan Tiffany ve Joey, gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.


Küçük bir roket alan Nobita, beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Roketten Papi adında, küçük bir gezegen olan Pirika'nın başkanı olan minik bir uzaylı çıkar. Doraemon ve arkadaşları, isyancılardan kaçarken Dünya’ya gelen Papi ile zaman geçirdikçe onunla arkadaş olur. Papi'yi yakalamak için gelen bir uzay gemisi; Doraemon, Nobita ve diğerlerine saldırınca Papi olanlardan kendisini sorumlu hissedip onları korumaya çalışır. Bu sırada Doraemon ve arkadaşları, Papi'yi ve evini korumak için Pirika gezegenine gitmek zorunda kalırlar.


Oggly Ailesi yeni bir ev arayışındadır ancak bu onlar için pek kolay bir şey değildir. Çünkü Oggly Ailesi’nin kokusu yüzünden kimse onları istememektedir. Ancak onlar bu sefer dünyadaki yerlerini keşfetmeye kararlıdır. Aile ejderhası Firebottom, küçük Smelliville kasabasının köhne çöplüğüne çarptığında aile hemen kendilerini evlerinde hisseder ve orada kalmaya karar verirler. Ancak bölgedekiler, Oggly Ailesi’ni orada isteyecek midir?


Ortak bir plato işleten Serkan ve Koray, bir gece internetten tanıdıkları Simay adındaki genç bir kadın ve arkadaşlarını, eğlenceli bir gece geçirmek için platoya davet eder. Başlarda her şey onların düşündüğü gibi olur ancak gece yarısından sonra grup, platoda yalnız olmadıklarını keşfeder. Çok geçmeden dekor olarak kullanılan aynanın, alemler arası geçişi mümkün kıldığını öğrenen grup, kendilerini bir ölüm kalım savaşının içinde bulur. Çünkü kapının sahibi, Afarid cinleridir.


‘Kızıl Kitap’, oyun oynamak isterlerken kendilerini korkunç bir kabusun içinde bulan üç arkadaşın hikayesini anlatıyor. Evde yalnız kalan üç arkadaş, keyifli vakit geçirmek için eskilerden kalma ‘Kızıl Kitap’ adında bir oyunu oynamaya karar verir. Yıllar önce bir satan ayininde kurban verilen büyücünün şeytani ruhu, serbest kalacağı zamanı beklemektedir. Gençler ‘Kızıl Kitap'ın kapağını açtığında, şeytani ruhun beklediği an gelir. Gençler, farkında olmadan neden oldukları şeyin korkunç sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.


Önceki ve Sonraki
Haberler