GÜZELLİK - PARFÜM

Miley Cyrus, Gucci’nin yeni parfümünün kampanyasında göz kamaştırıyor

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, yeni bir Gucci reklamıyla karşımızda. Cyrus, markanın yeni parfümü Flora Gorgeous Orchid’in reklamında rengarenk bir bahçenin ortasında sportif kıyafetlerle görülüyor

profil
BT Ekip
02.07.2024
Miley Cyrus, Gucci’nin yeni parfümünün kampanyasında göz kamaştırıyor

Başarılı şarkıcı Miley Cyrus, Gucci’nin Flora Gorgeous Orchid kokusunun büyüleyici yeni reklamıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. 31 yaşındaki yıldız reklamda, ikonik Hollywood tabelasının yakınındaki yemyeşil bir bahçede eğlenirken kendine güven ve çekicilik yayıyor.

Reklamda Cyrus, beli klasik bir Gucci kemerle sıkıştırılmış kestane rengi deri şortla eşleştirilen dekolteli gri üstle göz kamaştırıyor. Hafif makyajı, esintiyle zarifçe uçuşan dalgalı buklelerini tamamlıyor. Ünlü şarkıcı reklam filminde; hem zarafeti hem de cesareti temsil eden yüksek topuklu ayakkabılarla yürürken de görülüyor. 

Gucci Beauty, Miley Cyrus’ın güçlenme ve kendini sevme yolculuğunu kutlayan büyüleyici videoyu Instagram'da ‘rüya gibi bir kaçış’ başlığıyla paylaştı. Bir süredir Gucci Beauty’nin marka elçisi olan Miley Cyrus, markanın zarif ve güçlendirici kokusunun beklenmedik yönlerini somutlaştırmaya devam ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler