MODA - ALIŞ - VERİŞ

Nike, Ejderha Yılı’nı Air Force 1 Low喜喜 ile kutluyor

Ay Yeni Yılı’nı kutlamak için özel koleksiyona imza atan markalar arasına Nike da katıldı. Marka, Ejderha Yılı onuruna hazırladığı Air Force 1 Low喜喜 modelini ipek ve karmaşık işlemelerle tasarladı

profil
BT Ekip
07.02.2024
Nike, Ejderha Yılı’nı Air Force 1 Low喜喜 ile kutluyor

Ay Yeni Yılı kutlamaları için Nike'ın hazırladığı 2024 Air Force 1 Low ‘喜喜’ modelinin görselleri ortaya çıktı. Instagram'da @shanghaisole tarafından paylaşılan ayrıntılı fotoğraflarda; hem Nike, hem de Ejderha Yılı temalarıyla süslenmiş, altın ipek kaplı bir ayakkabı görülüyor. Panellerde mor ve gümüş detaylara sahip altın başlı ejderhaların titizlikle işlendiği spor ayakkabının burun kısımlarında dikkat çekici kutlama işlemeleri yer alıyor. Topukta, Çince karakter ‘喜喜’in hemen üzerine altın renkli Nike Air logosu işlenmiş; bu da  mutluluğu ikiye katlamak anlamına geliyor. ‘喜喜’, birbirinden birkaç gün arayla gerçekleşen Ay Yeni Yılı ve Sevgililer Günü'ne saygı duruşu niteliğinde. 

Ayakkabıya markalı altın dil etiketi, dantel dubralar ve altın dantel eklentilerde son dokunuşlar yapılırken, krem ​​rengi dış taban rahat bir destek sunuyor ve uyumlu bağcıklar dikkat çekiyor.

Ayakkabının, 14 Şubat'ta Nike SNKRS Çin aracılığıyla 2.599 RMB (yaklaşık 365 dolar) perakende fiyatıyla piyasaya sürüleceği bildirildi.

Önceki ve Sonraki
Haberler