MODA - ÜNLÜLER

SKIMS'in yeni yüzü ünlü R&B müzisyeni Usher

Ünlü R&B yıldızı Usher, Kim Kardashian’ın iç giyim markası SKIMS’in son erkek koleksiyonu için objektif karşısına geçti. Sanatçı, yakında çıkacak olan albümü 'COMING HOME'un özel dijital versiyonunu ve ‘Naked’ başlıklı bonus parçayı da 9 Şubat'ta SKIMS'in web sitesi aracılığıyla yayınlanacak

profil
BT Ekip
07.02.2024
SKIMS'in yeni yüzü ünlü R&B müzisyeni Usher

Super Bowl LVIII'deki Half Time performansının hemen öncesinde Usher, SKIMS'in en son erkekler kampanyasının yüzü olarak karşımıza çıktı. Kampanya için ünlü müzisyen, SKIMS’in en yeni iç çamaşırlarıyla Donna Trope’un objektifine poz verdi.

Kampanya, Usher'in 9 Şubat'ta çıkacak olan bir sonraki albümü ‘COMING HOME'dan hemen önce yayınlanması dikkatlerden kaçmadı. Albümün, alternatif bir cover’ı ve ‘Naked’ başlıklı bonus parçası, SKIMS'in web sitesinden indirilebilecek.

Bu kampanyayla Usher; SKIMS’in diğer erkek yüzlerinden Neymar Jr., Nick Bosa, Shai Gilgeous-Alexander ve Patrick Mahomes gibi isimlerin arasına katılmış oldu.

Usher yaptığı açıklamada, "SKIMS Mens ile ortak olmam istendiğinde çok sevindim. Kim (Kardashian) uzun süredir arkadaşımdı ve işimi her zaman çok destekledi; bu nedenle, merakla beklenen her iki lansmanımızı da destekleyen bir kampanyada birlikte çalışma fırsatı çok mantıklıydı. Bu kampanyayı birden fazla kariyer dönüm noktası öncesinde başlatmak, tam bir döngü anı gibi geliyor." 

Usher’ın tanıttığı SKIMS Erkek koleksiyonu, maksimum esnekliğe sahip kumaşlardan üretilen hafif parçalardan oluşuyor. Markanın tasarımları Stone, Midnight Blue, Military ve Oxblood gibi yeni renklerde satışa sunulacak.

Koleksiyon 12 Şubat'ta çevrimiçi olarak satışa sunulacak. Koleksiyondaki parçaların boyutları XS'den 5X'e kadar değişirken, fiyatlar tek parçalar için 16 dolardan 44 dolara, paketler için 42 dolardan 98 dolara kadar değişecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog