EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

MySizeID™ X NOCTURNE : Online alışverişte kendinize uygun bedeni bulun

Kadın moda markası NOCTURNE, online alışveriş kanalında müşterilerinin kendi beden ölçülerine bire bir uyan bedenlere rahatlıkla ulaşmaları için MySizeID™ ile çalışıyor.

profil
BT Ekip
20.08.2020
MySizeID™ X NOCTURNE : Online alışverişte kendinize uygun bedeni bulun

E-ticaret alışverişlerindeki iade oranlarını düşüren ve bununla birlikte müşteri memnuniyetini artıran MySizeID™, NOCTURNE ile hayata geçirdiği iş birliğiyle müşteri sadakatini artırmayı hedefliyor. 

Gerçek vücut ölçülerinden yola çıkarak kullanıcıların NOCTURNE’den seçtikleri kıyafetlerin doğru bedenlerini belirleyen MySizeID™ uygulaması, bu özelliğiyle beden bulma sorununa eşsiz bir çözüm üretiyor. MySizeID™’ın yenilikçi teknolojisi, müşterilerin akıllı telefonlarıyla zahmetsizce kendi ölçülerini bire bir bulup diledikleri markadaki bedenlerini tespit etmelerini sağlıyor. Böylece tüketiciler içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde evden çıkmalarına gerek kalmadan kendilerine uygun bedenleri bulabiliyor. 
 


NOCTURNE CEO’su Can Tarlan, konuyla ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor: “Nocturne olarak, e-ticarette en sık karşılaştığımız iade sebeplerinden biri beden uyuşmazlığı. Söz konusu sorun, müşterilerimizin gündelik koşuşturmaları içinde ekstra zaman ve efor harcamalarına yol açıyor. Tam da bu nedenle MySizeID™’nin çok önemli bir girişime imza attığını düşünüyorum. Yaptığımız iş birliği sayesinde müşterilerimizin MySizeID™ uygulaması aracılığıyla doğru beden ölçülerine kolayca ulaşacaklarını ve nocturne.com.tr’den kendileri için en uygun ürünü satın alabileceklerini umuyoruz.”


Önceki ve Sonraki
Haberler