MODA - ALIŞ - VERİŞ

Merakla beklenen adidas x Gucci İlkbahar 2023 koleksiyonu 7 Nisan’da satışa çıkacak

Spor markası adidas ile lüks moda evi Gucci, 2023 ilkbaharı için adidas x Gucci adını taşıyan ortak bir koleksiyona imza attı. Canlı renklerin hakim olduğu koleksiyonda; adidas'ın ikonik koşu ayakkabılarından ZX8000'in ve Gucci’nin Gazelle ayakkabısının yeni siluetleri yer alıyor. Koleksiyon, 7 Nisan’da satışa çıkacak

Merakla beklenen adidas x Gucci İlkbahar 2023 koleksiyonu 7 Nisan’da satışa çıkacak

Merakla beklenen adidas x Gucci iş birliği, 2023 ilkbahar-yaz sezonu için hazırlanan koleksiyonla geri döndü. İlk kez 2022'de lanse edilen bu yeni koleksiyon, her iki güçlü markanın da zengin tarihlerini kutluyor ve bakışları üzerinde toplamayı garanti ediyor.

adidas x Gucci 2023 ilkbahar koleksiyonu, adidas'ın en ikonik koşu ayakkabılarından biri olan ZX8000'in yenilenmiş bir versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Gucci'nin modern dokunuşuyla yeniden tasarlanan spor ayakkabı, lüks moda evinin gösterişli süetlerdeki canlı renk paletine sahip. Ortaya çıkan tasarım, klasik ve çağdaş tarzların cesur bir birleşimi niteliğinde.

Ama hepsi bu kadar değil. Hayranların gözdesi adidas x Gucci Gazelle de koleksiyonla muzaffer bir dönüş yapıyor. adidas'ın üç çizgisini Gucci'nin ikonik GG monogramıyla harmanlayan bu yenilenmiş tasarım, her spor ayakkabı tutkunu için mutlaka görülmesi gereken bir parça.

Koleksiyonda ayrıca Adilette ve Sideline adında iki şık slip-on terlik modeli de bulunuyor. Her ikisi de ortak markalı ayrıntılara ve göz alıcı renk paletlerine sahip.

Koleksiyon, 7 Nisan'da adidas’ın web sitesinde satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi