MODA - ALIŞ - VERİŞ

Miu Miu, New Balance 530’u yeniden yorumladı

New Balance ve Miu Miu, ikonik New Balance 530 koşu ayakkabısını temel alan yeni bir iş birliği için tekrar bir araya geldi. Klasik ve ikonik tasarım değiştirildi, ultra düz taban eklendi ve oranları yeniden tasarlandı. 530 SL olan ayakkabının en belirgin özelliği ise süper hafif olması

profil
BT Ekip
26.02.2024
Miu Miu, New Balance 530’u yeniden yorumladı

1992 yılında piyasaya sürülen New Balance 530, başlangıçta bir performans ayakkabısı olarak tasarlandı. Minimal tasarımı, lüks süet dokusu, deri ve örgü detayları; onu kült sneaker severlerin favorisi haline getirdi. Miu Miu ise New Balance ile yaptığı iş birliği ile, ruhuna sadık kalarak, modelin bu yorumunu yeniden tasarladı. Klasik ve ikonik tasarım değiştirildi, ultra düz taban eklendi ve oranları yeniden tasarlandı. 530 SL olan ayakkabının en belirgin özelliği süper hafif olması.

Birisi sıcak, doğal renk paletinde eskitilmiş süet, diğeri ise klasik siyah beyaz işlenmemiş süet ve fileden oluşan ayakkabı; çift seçenekli olarak piyasaya sürülüyor. Bu materyaller kullanıldıkça yıllanmış ve karakterize bir biçimde eskimiş bir görünüm sağlıyor. Bağcıklar deri ve yelken kordonu gibi çeşitli malzemelerden yapılıyor. New Balance X Miu Miu 530SL giyenler ise her ikisi arasından bir seçim yaparak, onları kendi kişisel tarzlarına uyarlamaya davet ediliyor.

Kampanyada her iki markanın da kalbi ve geçmişi kusursuz bir şekilde bir araya gelirken; konfor, karakter, güven ve rahatlık ön plana çıkarılıyor.

Alessandro Furchino Capria tarafından çekilen kampanya fotoğraf ve videolarında ise Peris Adolwi, Julie Hoomans ve Florine Wildeboer rol alıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler