İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (26 Şubat – 3 Mart)

Kışın son virajında dönüş yaparken, doğanın yeniden doğuşuna doğru bir adım atmaya hazırlanıyoruz. Değişken niteliğiyle su elementinin temsilcisi olan Balık burcu, şimdi sahneye çıkıyor. Yıllardır bölgede hüküm süren Neptün'e son dönemlerde Satürn de eşlik ediyordu. Bu eşlik bir süre daha devam edecek, ancak bu hafta yıldızımız Güneş ve ekürisi Merkür de Balık burcunda hizalanacaklar. Bu hizalanma, ustalardan önemli bilgiler edinmeye işaret edebilir. Uluslararası işler yapmak, organizasyonlar düzenlemek için ideal bir enerjidir. Ayrıca kişisel finans yönetimiyle ilgili konularda, gelir-gider hesaplarından bilanço analizlerine ve marjinal fayda değerlendirmelerine kadar muhasebe ve iktisat alanında da avantajlar sunabilir. Ancak Neptün'ün etkisiyle mali konulara odaklanmak için biraz daha fazla dikkat ve enerji harcamamız gerekebilir. Bu da zihinsel olarak biraz dağınıklığa neden olabilir

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
26.02.2024
Haftalık burç yorumları (26 Şubat – 3 Mart)

Hayallerimiz, bizi düşüncelerimizin ötesine sürükleyebilir. Bizi yönlendiren ayaklarımızın temsilcisi Balık'taki bu kavuşumlar için ayak sağlığına önem vermek gerekecek. Mars'ın Jüpiter'e kareye ilerlediği bu hafta, banka ve kredilendirme sistemleri ile ilgili zorlukları göz önüne almamız gerekiyor. Hayaller, vizyonlar ve gelecek planlamaları arttıkça mali olarak önümüzü görmek zorlaşabilir. Malum, Balık burcunun asıl tradisyonel yöneticisi Jüpiter'dir. Jüpiter'in Mısır (term) sınırı ise Merkür'dür... Merkür kredi kartlarını, küçük, taşınabilir objeleri ve klasikte ticareti temsil eder. Kısaca kredi kartı limitleri ile ilgili düzenlemelerin de bu hafta can yakıcı süreçleri ile karşılaşabiliriz... İmza, anlaşma, sözleşme, iş birlikleri konularında dikkatli olmakta fayda var.  

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Finansal hedeflerinizle ilişkileriniz arasında denge kurmak konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İçsel keşif ve ruhsal gelişim üzerine düşünceler ve analizler geliştirebilirsiniz. Zihinsel süreçlerde derinlik arayışı ve ciddiyet hissedebilirsiniz. Ancak, sosyal ilişkilerinizde dengeyi korumak için çaba harcamalısınız. İlişkilerde beklenmedik olaylar ve gelirde dalgalanmalar meydana gelebilir.


Günlük işlerinizi gerçekleştirmek isterken birileri ile ortaklaşa bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel bakımınızı yaparken güzellik ürünlerini kullanabilirsiniz. Büyük hedefler belirlerken aşırılıklardan kaçınmalısınız. Hırslı olabilirsiniz, ancak abartmaktan kaçının. İletişimde güçlü olun ve uzun vadeli planlara odaklanın. Kişisel ilişkilerinizle kariyer hedefleriniz arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik değişiklikler veya özgürlük arayışlarıyla ilişkilendirilebilirsiniz.


Gerçekçilikle aşırı iyimserlik arasında denge kurmak zorlaşabilir. Boş zamanlarınızda sanatsal aktiviteler içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda alma verme dengenizi korumanız gerekebilir. Hayatınızda sizden yardım talep eden kişilere bilginizi sunabilir, liderlik becerilerinizi veya iletişimi güçlendirmeye yönelik eğilimler sergileyebilirsiniz. Eskiden kalmış ve bir süredir ilgilenmediğiniz birçok konuyu tamamlayabilirsiniz.


Evinizi güzelleştirmek isteyeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ailenizle hayatınızda koyduğunuz hedefler arasında kalabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harcadığınız çaba nedeni ile ilişkileriniz zedelenebilir. Yeniliklere ve keşiflere açık olabilirsiniz. İlişkilerinizde denge ve uyuma dikkat etmelisiniz. Ruhsal gelişiminiz için farklı alanlarda araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Borçlarınızla ilgili krizli durumlar yaşayabilirsiniz.


Yakın çevrenizle ilgilenebilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Güzellik, estetik ve sanatsal faaliyetler içinde olabilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmeye açık olabilirsiniz. Aile içinde krizli durumlar söz konusu olabilir ve onlarla ilgilenebilirsiniz. Ailenizin borçları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sevdiğiniz kişi ile bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. İlişkide birbirinize ruhsal rehberlik yapabilirsiniz.


Enerji düşüklüğü ile haftaya başlayabilirsiniz. Rüyalarınız yoğun olabilir. İsteklerinizi gizleyebilirsiniz. Günlük işlerde aşırılıklara veya aşırı iyimserliğe eğilim gösterebilirsiniz. İlişkilerde iletişimsel yeteneğinizi gösterebilirsiniz ve uzun vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Krizleri fırsata çeviren konuşmalar yapabilirsiniz. Ailenizle ilişkileriniz açısından iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz. Kültürel gezi planları yapabilirsiniz.


Kendi isteklerinizi önceliğiniz olarak göreceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Fark edilmek isteyeceksiniz. Dış görünüşünüze daha fazla özen gösterebilirsiniz. Hafta ortasında ise maddi açıdan yaşadığınız krizli durumu kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Bütçenizi toparlamak adına borç arayışı içine girebilirsiniz. Hafta sonu ise gezi planları yapabilir, yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla iyimser konuşmalar yapabilirsiniz.


Kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bilmediğiniz yabancı bir yere yalnız gitmek isteyebilirsiniz. Hastane ile ilgili bir işiniz varsa yapabilirisiniz. Hafta ortasında motivasyonunuzu artıracak alanlara yönelebilirsiniz. Şüphelendiğiniz konuların üstüne giderek onları açığa çıkarabilirsiniz. Ev ve aile konularında aşırılıklara meyilli olabilirsiniz; böyle durumlarda kişisel ihtiyaçlarınızı dengelemek ve ilişkilerinizi korumak zor olabilir.


Sosyal ortamlarda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Birçok kişi ve grupla görüşebilirsiniz. Sanat merkezlerini arkadaşlarınızla gezebilirsiniz. Hafta ortasında ise yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bilmediğiniz kişiler tarafından kıskançlığa maruz kalabilirsiniz. İletişimde aşırı tepkiler verme eğiliminde olabilirsiniz. Hafta sonu ise hayata daha iyimser bakma eğiliminde olabilirsiniz. Enerjinizi yükseltecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.


Kişisel hedeflerinize yönelebilirsiniz. Hayatta yapmak istediklerinizi net bir tavırla ifade edebilirsiniz. Çevrenizde size kriz yaratacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi konulara aşırı odaklanabilir veya risk alabilirsiniz. Yaratıcılık ve eğlence alanlarında güçlü bir enerji hissedebilirsiniz. Hafta sonu evde kalmak, kendi köşenize çekilmek isteyebilir, kişisel gelişiminize önem verebilirsiniz. Rüyalarınız artabilir.


Hak, hukuk, adalet konularında aşırı tepkisel davranabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz için vize işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kişisel hedeflerinizle ailevi sorumluluklarınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Dengeyi sağlamanızın yolu ise güçlü iletişim becerileri kullanmaktan geçebilir. Kişisel değerlerinizi açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi beklenmedik değişiklikler ve özgürlük arayışları içinde bulabilirsiniz.


İçsel ve dışsal dünya arasında denge kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken duygusal karmaşadan uzak durmalısınız. Net ve keskin bir tavırla söylemlerinizi ifade etmelisiniz. Seyahat veya yüksek öğrenimle ilgili endişeleriniz olabilir, bu yüzden beklenmedik değişikliklere karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Hafta sonu tecrübelerinizi etrafınıza aktarabilirsiniz. Hayata daha iyimser bir bakış açısıyla bakabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog