MODA - ALIŞ - VERİŞ

Minyonlar Crocs terliklerle ayağımıza geliyor

‘Çılgın Hırsız 4’ filminin vizyona girmesine günler kala, popüler kültürün ünlü kahramanlarından Minyonlar, birçok yerde karşımıza çıkmaya başladı. Bunlardan biri de Minions x Crocs Classic Clog terlikler… Minyonların denim tulumlarının ve gözlüklerin arkasına saklanmış gözlerinin yer aldığı terlikler, yakında satışa sunulacak

profil
BT Ekip
13.06.2024
 Minyonlar Crocs terliklerle ayağımıza geliyor

Illumination'ın, popüler kültürde önemli bir yer edinen Minyonlarla tanışmamızı sağlayan aile dostu animasyon komedi filmi ‘Çılgın Hırsız’ı sunmasının üzerinden 14 yıl geçti. Temmuz ayında vizyona girecek olan ‘Despicable Me 4 – Çılgın Hırsız 4’ün seyirciyle buluşmasına günler kala, Crocs’tan Minyonlar temalı yeni bir Classic Clog terlik geldi.

Minions x Crocs Classic Clog için Minyonların ikonik denim tulumları, terliğin üst kısmına, Gru’nun ‘G’ logosu burun kısmına ve kayışların bağlantı noktasına basıldı. Her bir çiftin tabanında ‘SOL’ ibaresi yer alıyor. Minyonların ünlü gözlükleri ise kayışın üzerinde, içinde göz detayı ile birlikte görünüyor. Bir kayışta tek göz yer alırken, diğerinde iki göz birden görülüyor.

Minyonlar temalı terliklerin ne zaman raflara çıkacağı henüz netlik kazanmasa da yakında Crocs mağazalarında ve belirli perakendecilerde 70 dolarlık başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler