MODA - ALIŞ - VERİŞ

Marc Jacobs, Stam Bag'i 10 yıl sonra yeniden piyasaya sunuyor

Marc Jacobs’un bugüne kadar en sevilen çanta modellerinden biri olan ve adını Kanadalı model Jessica Stam’den alan Stam Bag, 2013 yılında üretiminin durdurulmasının ardından bu sezon yeniden moda severlerle buluşuyor. Stam Bag için hazırlanan kampanyada ise Jessica Stam’in yanı sıra Paris Hilton, Selma Blair, Ashanti ve Ashlee Simpson yer alıyor

Marc Jacobs, Stam Bag'i 10 yıl sonra yeniden piyasaya sunuyor

Marc Jacobs’un bir dönem statü sembolü olan çantası Stam Bag, neredeyse 20 yıl sonra yeniden sahalara dönüş yapıyor. İlk olarak adını 2005 yılında piyasaya sürüldüğü sırada duyuran Stam Bag adını, Kanadalı model Jessica Stam'den alıyor. 2013'te üretimi durdurulan çantayı Mrac Jacobs, 2023 ilkbahar/yaz sezonunda yeniden piyasaya sürdü.

Stam Bag için hazırlanan ve Harley Weir tarafından fotoğraflanan kampanyada ise Jessica Stam’in yanı sıra Paris Hilton, Selma Blair, Ashanti ve Ashlee Simpson yer alıyor.

Yeni Stam Bag, çok yakında klasik ve küçük olmak üzere iki boyutta satışa sunulacak. Klasik boyunun fiyatı 1495 dolarken, küçük boyunun fiyatı ise 995 dolar olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler