MODA - ALIŞ - VERİŞ

New Balance x Miu Miu iş birliği üç yeni ayakkabı modeliyle devam ediyor

İlk olarak Paris'teki Miu Miu 2022 İlkbahar/Yaz defilesinde görülen New Balance x Miu Miu iş birliği bu sezon da devam ediyor. Miu Miu 2023 İlkbahar / Yaz koleksiyonunda, New Balance’ın ikonik 574 spor ayakkabısının üç yeni versiyonuyla yer alıyor

New Balance x Miu Miu iş birliği üç yeni ayakkabı modeliyle devam ediyor

Miu Miu, 2023 İlkbahar / Yaz koleksiyonunda New Balance ile iş birliğine, markanın ikonik 574 spor ayakkabısının üç yeni versiyonuyla devam ediyor. Yeni sezonda püsküllü mavi ve mermer efektli, haki denim ve beyazlatılmış deriden üretilen spor ayakkabılar, Miu Miu el yazısıyla birleştiriliyor ve sevilen 80’ler görünümüyle New Balance mirasını koruyor.

İşlenmemiş kenarlarla yeniden tasarlanan New Balance 574 modeli, Miu Miu’nun içinde bulunduğu ruh halini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. İlk kez Paris'teki Miu Miu 2022 İlkbahar/Yaz defilesinde görülen New Balance x Miu Miu logosu bir kez daha spor ayakkabıların dilinde yerini alıyor.

Hem Miu Miu, hem de New Balance’ın temsil ettiği işlevsel moda, yenilik ve teknik anlayışını ve geleneklere saygı duymayı sembolize eden yeni kampanya çekimi, fotoğrafçı ve kameraman Moni Belle gözünden, Kayla Dunlap modelliğinde hazırlandı.

New Balance x Miu Miu spor ayakkabıları Şubat 2023'ün sonundan itibaren Miu Miu mağazalarında ve miumiu.com adresinde online olarak satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler