MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mango, Selection koleksiyonunu yeni boyutlara taşıyor

Mango’nun yeni Selection koleksiyonu; modayı, markanın benzersiz ve kişisel tarzını göstermek için bir araç olarak kullanıyor ve kendisinin en iyi versiyonunu yaratarak, özel dikim ile sportif tarzı birleştiren görünümler sunuyor

profil
BT Ekip
12.02.2024
Mango, Selection koleksiyonunu yeni boyutlara taşıyor

Avrupa'nın en global moda markalarından biri olan Mango, İlkbahar/Yaz 2024 için ilk önerisini Selection koleksiyonunun yeni bölümüyle sunuyor ve bu kez kendini ifade etmenin güçlü bir aracı olan modanın, ruh halimizi değiştirme konusundaki tartışmasız yeteneğiyle moralimizi yükselten gücünü kutlamaya odaklanıyor.

Günlük görünümü şıklaştırmayı amaçlayan Selection'ın bu son edisyonu; daha resmi bir tavır sunan özel dikim parçalarını, cesur bir dokunuşla, daha sportif gardıroptan alınmış ürünlerle kusursuz bir şekilde kombinleyen gelişmiş bir moda teklifi. Blazer ceketler ve diğer özel parçalar, şehirli ve özellikle feminen bir yaklaşımla sunuluyor.

Baharın getirdiği yenilenmeyi karşılayan yeni Selection serisi, 23 giysi ve 14 aksesuardan oluşuyor. Koleksiyonda zamansız parçalar, kalıplı özel dikim ürünler, yüksek kaliteli dış giyim ürünleri, deri ve denim parçalarla birinci sınıf aksesuarlar gibi diğer trendlerle kombinleyen kentsel görünümler yer alıyor.

Özellikle ceketlerde ve yapılandırılmış dış giyim ürünlerinde ön plana çıkan terzilik, bu koleksiyonunun temel taşı olma özelliğini taşıyor. Bu ürünlerin çeşitli versiyonları mevcut: Belirgin bir omuz kısmına sahip olan ürünler, birkaç kez dönen elastik bir kemer sayesinde bele oturan model, pantolonun içine sokularak kullanılan blazer body ceket ve askeri trençkotlar gibi dış giyim ürünleri… Bunların tümü, deri koşu ceketi veya bokstan ilham alan saten şortlar gibi, doğrudan spordan alınan parçalarla veya kabarık etekler ve elbiseler gibi çok daha feminen parçalarla kolaylıkla kombinlenebiliyor.

Yeniden yorumlanan klasikler olarak sunulan, her gardırobun temel ürünlerinden de özel olarak bahsetmek gerekiyor. Kumaş ya da denimden üretilen pantolonlar, dışa doğru katlanan ekstra uzun paçaları sayesinde upuzun bacak görünümü yaratıyor. Farklı kesimlerde sunulan gömlekler ve uzun elbiselerde ise kullanılan kaliteli pamuk veya ipek kumaşlar dikkat çekiyor.

Fotoğraf sanatçısı Angelo Penetta’nın objektifinden yansıyan kampanyada model Selena Forrest, koleksiyonu yeni boyutlara taşıyan belirgin bir mimari karaktere sahip sette poz veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog