EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton’un yeni ayakkabısını Chiara Ferragni tanıtıyor

LV Archlight spor ayakkabısından ilhamla tasarlanan LV Archlight slingback, dünyaca ünlü influencer Chiara Ferragni’nin tanıtımıyla moda dünyasındaki yerini aldı.

Louis Vuitton’un yeni ayakkabısını Chiara Ferragni tanıtıyor

Modaseverlerle ilk kez 2018 İlkbahar-Yaz defilesinde tanıştırılan LV Archlight spor ayakkabı, çağdaş tasarımı ve geniş tabanı sayesinde anında kült haline gelmişti. Kısa sürede çok sevilen ayakkabı, bu sezon ise zarif ve ultra feminen yeni bir tasarıma ilham verdi: LV Archlight slingback.

İkonik LV Archlight spor ayakkabının yeni bir yorumu olan arkası açık bu model; Milano’da çekilen özel kampanyayla Chiara Ferragni tarafından tanıtıldı.

Saten, file ve derinin buluştuğu sivri burunlu model; 5.5 cm kısalığında bir topuğa sahip. Ayakkabının yan tarafından uzanan ultra esnek kauçuk taban, LV Archlight’ın kodlarını mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Spor ayakkabıdaki cesur renkler LV Archlight slingback modelinde de kendini gösteriyor ve beyazdan açık pembeye, maviden bej ve yeşile uzanan beş farklı saten çeşidiyle karşımıza çıkıyor. Siyah saten ve Monogram kanvas kombinasyonu ise altıncı, zamansız versiyonu sunuyor.

Küçük kauçuk bir LV logosunun üst kısmını süslediği bu feminen, şehirli ve şık tasarımın düz versiyonu da bulunuyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler