MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton'un seyahat koleksiyonu gökkuşağı renklerine büründü

Louis Vuitton’un seyahat parçaları, moda evinin 25. yılına giren Şehir Rehberi serisine saygı duruşu niteliğinde hazırlanan LV Colormania koleksiyonuyla yepyeni bir havaya büründü. Koleksiyondaki Horizon kabin bagajı, Keepall çanta gibi parçalar gökkuşağı renklerinde dokunuşlar kazandı

profil
BT Ekip
05.12.2023
Louis Vuitton'un seyahat koleksiyonu gökkuşağı renklerine büründü

Louis Vuitton, 1854 yılındaki kuruluşundan bu yana seyahat bavulları konusunda ​​dünya çapındaki başarısını kanıtlamış bir moda evi. Her ne kadar hazır giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleriyle dünya çapında üne kavuşmuş olsa da, Fransız lüks markasının seyahat kolu da odak noktası olmaya devam ediyor. Böylelikle Maison'ın bazı seyahat parçaları da, yeni LV Colormania koleksiyonuyla gökkuşağı etkisine kavuştu.

Koleksiyon, moda evinin 25. yılına giren Şehir Rehberi serisine bir saygı duruşu niteliğinde hazırlandı. Modu evi, LV Colormania ile kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, pembe ve mor tonlarında komple yıkamalar ve ince detaylarla imza niteliğinde parçalar sunuyor. Koleksiyonda President evrak çantası, Courrier Lozine 110 bagaj, Horizon kabin bagajı ve Keepall seyahat çantası gibi imza parçalar yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca Christopher sırt çantası, pasaport kılıfları, makyaj çantası, Steamer giyilebilir cüzdan, cep düzenleyicileri, cüzdanlar ve daha fazlası da yer alıyor.

Parça çeşitleri, koyu renkli deri süslemelerle tamamlanan, evin imzası olan Monogram Macassar kanvasında da görülüyor. Seçili çantalar ayrıca ekstra eğlenceli bir zarafet dokunuşu için kabartmalı Taurillon Monogram deriden yedi renk seçeneğiyle sunuluyor.

Koleksiyonu; Cotteville 16 saat, Pyramide 4x Bisten ataşman çantaları ve Boite Chapeau 30 şapka kutusu gibi ek parçalar tamamlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler