MODA - ALIŞ - VERİŞ

Kipling, 'Emily in Paris' dizisine özel çanta koleksiyonu hazırladı

Netflix’in popüler dizisi ‘Emily in Paris’, hayranları artık sevdikleri diziden esintiler taşıyan çantalara sahip olabilecekler. ‘Emily in Paris’ ve çanta markası Kipling’in yaptığı iş birliğinden doğan koleksiyon, leylak renginde yedi çapraz askılı ve mini çantadan oluşuyor

profil
BT Ekip
06.12.2023
Kipling, 'Emily in Paris' dizisine özel çanta koleksiyonu hazırladı

Çanta ve aksesuar markası Kipling Barbie, Peanuts ve Minju Kim ile yaptığı iş birliklerinden doğan başarılı koleksiyonların ardından 2023 yılını, Netflix dizisi 'Emily in Paris' ile yaptığı yeni bir iş birliğiyle tamamlıyor.

29 Kasım'da lansmanı yapılan 'Kipling x Emily in Paris' koleksiyonu, ünlü dizinin baş karakteri Emily Cooper'ın tarzı ve enerjisinden ilham alan, koyu leylak renginde yedi çapraz askılı ve mini çantadan oluşuyor.

Koleksiyonda; parlak folyo kaplamalarıyla dikkat çeken Riri ve Milda çapraz stiller, parlak ve tüylü tarzlardaki çantalar ile Bina omuz çantasının yanı sıra kalp şeklindeki Jozi çanta da yer alıyor. Tüylü yüzey aynı zamanda Milda ve Jozi'nin alternatif versiyonlarında ve küçük Aminda omuz çantasında da aynı leylak renginde geliyor.

Koleksiyona Paris tarzını ekleyen Jozi'de ayrıca Eyfel Kulesi'nin emaye takıları, bir şişe şampanya, Kipling logosu ve markanın şeker pembesi maymun maskotu bulunurken; Aminda, Bina, Milda ve Riri stillerinin hepsinde 'Emily in Paris' ve Kipling'e gönderme yapan kalpler, baloncuklar, vintage kameralar ve kahve görüntüleri yer alıyor.

Kipling x Emily in Paris koleksiyonu, dünya çapında Kipling.com'dan 54 ile 127 pound arasında değişen fiyatlarla temin edilebiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog