MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton Split Cat-Eye güneş gözlükleri klasik gözlüklere yeni bir yorum getiriyor

Fransız lüks markası Louis Vuitton, 2024 baharı ve yazı için hazırladığı koleksiyonda, klasik güneş gözlüklerine yeni bir yorum getiren yeni bir gözlük modeline yer verdi. LV Split Cat-Eye adını taşıyan bu gözlüklerin camları çerçevenin dışına taşarak farklı bir görünüm sunuyor

profil
BT Ekip
07.04.2024
Louis Vuitton Split Cat-Eye güneş gözlükleri klasik gözlüklere yeni bir yorum getiriyor

İlk olarak İlkbahar-Yaz 2024 defilesinde görülen yeni LV Split Cat-Eye güneş gözlükleri, ikonik güneş gözlüğü stiline benzersiz bir yorum getiriyor. Klasik güneş gözlüklerine özgün bir yorum getiren bu gözlüklerin camlarının yan kenarları çerçevenin dışına taşarak bir parça boşluk yaratıyor. Lensin arkasında ve yüzün orta ön kısmında gizlenen ince monogram çiçeği ile gözlüğün sap kısmında yer alan ikonik altın ‘LV’ imzası bu eşsiz modele feminen bir dokunuş katıyor. 

Klasik siyah, krem rengi ve defilenin dekorasyonuna atıfta bulunan canlı turuncu renklerde sunulan LV Split Cat-Eye, cazibesini uzaktan bakıldığında dahi belli ediyor. Yakından bakıldığında ise bu yeni cüretkar ve sofistike güneş gözlükleri anında etkisi altına alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler