MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton, Silver Lockit Beads bilezikleriyle Türk depremzedelere yardım ediyor

Lüks Fransız markası Louis Vuitton, UNICEF ile yaptığı iş birliğinin sonucu olarak, Silver Lockit Beads bileziğin satışından elde edilecek gelirle, Türk depremzedelerin yaralarını sarmaya yardımcı olmayı amaçlıyor. Silver Lockit Beads bileziğin satışından elde edilecek her 150 dolar; Unicef’in, depremden etkilenen aile ve çocuklar için açtığı fona aktaracak

Louis Vuitton, Silver Lockit Beads bilezikleriyle Türk depremzedelere yardım ediyor

Louis Vuitton, Mayıs ayında LOUIS VUITTON for UNICEF iş birliği kapsamında satışa sunulan Silver Lockit Beads bileziği aracılığıyla her 150 $ değerindeki satışa ek olarak 150 $ değerindeki bağışı; Unicef’in, Türkiye’nin güneydoğusunda gerçekleşen 2023 depreminden etkilenen aile ve çocuklar için açtığı fona aktaracak. Ayrıca daha önceki Silver Lockit koleksiyonlarından olan bileziklerin Türkiye’deki satışı da aynı şekilde bağış olarak iletilecek.

2023 yılında yarı boncuklu bilezik olarak yeniden tasarlanan Silver Lockit de 2016 yılında sunulan Silver Lockit koleksiyonuna dahil oluyor. Her yıl, süregelen fonları desteklemek amacıyla yeniden hayal edilen bilezik, bu kez ikonik minyatür kilidinin altı farklı gümüş boncuk ile kırmızı, siyah ve mavi ip seçeneklerine ilaveten siyah ip ve titanyum versiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Louis Vuitton, 2016 yılından bu yana UNICEF için 20 milyon $ değerinde bağış gerçekleştirdi. Global olarak satışa sunulan her Silver Lockit Beads bilezik için UNICEF’e 150 $ bağış yapılarak dünyanın farklı noktalarında yardıma ihtiyacı olan çocuklara destek verilmeye devam edilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler