MODA - ALIŞ - VERİŞ

Jacquemus 2023 Yaz kampanyası tatil havası estiriyor

Fransız tasarımcı markası Jacquemus, 2023 ilkbahar-yazı için hazırladığı koleksiyonla tatil havasını gardıroplara taşıyor. Koleksiyonun tanıtımı için hazırlanan kampanya da büyüleyici bir görsel hikaye olarak karşımıza çıkıyor

Jacquemus 2023 Yaz kampanyası tatil havası estiriyor

Jacquemus, tatil sezonunun tasasız ruhunu kutlayan İlkbahar-Yaz 2023 kampanyasıyla moda severleri güneşli bir yolculuğa davet ediyor. Bu koleksiyonun somutlaştırdığı lüks ama rahat ambiyansın keyfini çıkarırken kendinizi kumlu kıyılarda hayal edebilir, ılık esintinin cildinizi okşadığını hissedebilirsiniz.

Beyaz, bej ve klasik siyah gibi yatıştırıcı nötr tonları canlı sarı patlamalarla harmanlayan Jacquemus 2023 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, güneşin ışıltılı enerjisini yansıtan ve şakacı bir iyimserlik dokunuşu katan çarpıcı parçalardan oluşuyor. Koleksiyonda yer alan iddialı giyim parçalarının yanı sıra markanın yaratıcılığının gerçek bir simgesi olan ikonik minyatür çantalar, tümü Ursina Gysi tarafından tasarlanan geniş kenarlı güneş şapkaları ve retro esintili güneş gözlükleri de büyük ilgi görüyor.

Koleksiyonun büyüleyici bir görsel hikayeyi yansıtan kampanyasının başrolünde, baş döndürücü Vittoria Ceretti yer alıyor ve yaz zarafetinin özünü zahmetsizce somutlaştırıyor. Fotoğrafçı Oliver Hadlee Parch her bakışı yakalayarak, her görüntünün rafine bir güzellik ve rahatlama dünyasına açılan bir pencere olmasını sağlıyor.

Jacquemus'un olağanüstü yetenekleri kendine çekme konusunda bir tutkusu olduğunu belirtmekte fayda var. Önceki kampanyalarda, Sydney Sweeney ve Kendall Jenner gibi yıldız isimlerle çalışan Jacquemus, üst düzey bir Fransız tasarımcı markası olarak ününü daha da sağlamlaştırdı.

Önceki ve Sonraki
Haberler