EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton, seyahatleri yeni bavul koleksiyonu Pégase ile şıklaştırıyor

Başarılı tasarımcı Marc Newson’ın Louis Vuitton için hazırladığı üçüncü Rolling Luggage koleksiyonu Pégase, çıkıntılardan kurtulmuş geniş iç hacmi, şıklığı ve işlevselliği ile dikkat çekiyor

Louis Vuitton, seyahatleri yeni bavul koleksiyonu Pégase ile şıklaştırıyor

Lüks moda evi Louis Vuitton, farklı alanlarda çıkardığı koleksiyonlara bir yenisini ekledi: Rolling Luggage (Bavul) koleksiyonunun yeni versiyonu Pégase. Kendi neslinin en etkili endüstriyel tasarımcıları arasında yer alan Marc Newson tarafından tasarlanan Rolling Luggage Pégase koleksiyonunun her bir parçasında sembolik Louis Vuitton özellikleri üstün işlevsellik ile buluşuyor.

Başarılı tasarımcı Newson, 2016'dan beri Louis Vuitton ile çeşitli iş birliklerine imza attı. Newson; ilk olarak Rolling Luggage koleksiyonu için Horizon, ardından Horizon Soft Duffle, şimdi de Pégase serisini hazırladı.

Marc Newson, malzeme ve mühendislik alanındaki uzmanlığını Pégase serisi için bir kez daha gösterdi ve benzersiz bir inceliğe sahip bavullara ulaşmak için havacılıkta kullanılan alüminyum alaşımlarını kullandı. Bavulların çıkıntıları azaltılan iç alanları baştan sona optimize edildi. Ergonomik bir tutamağa sahip bu en yeni bavul sistemi, güç ve manevra kabiliyeti açısından da son derece başarılı. Newson, “Bu seriye içten dışa doğru yaklaştığımı söyleyebiliriz” diyor.

Serideki bavullar; aerodinamik dış kısım, ana bölme boyunca uzanan metalik fermuarlı donanım ve geniş bir ön bölüme sahip. Bavullara, bilgisayarları ve tabletleri koymak ve korumak için de bölümler eklenmiş. Kullanım rahatlığı için üstte ve yanlarda iki taşıma kulpu bulunuyor. Entegre bir şifreli kilit ve çıkarılabilir bir şifreli asma kilit, eşyalarınızı güvende tututuyor.

Louis Vuitton'un görsel diline sadık kalan Pégase; Monogram, Monogram Eclipse, Damier Graphite ve Taiga Leather olarak sunuluyor. Louis Vuitton Rolling Luggage koleksiyonu, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış tasarımıyla dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler