MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton erkeklere özel takı koleksiyonunu tanıttı

Pharrell Williams’ın kreatif direktörlüğü getirilmesiyle erkek koleksiyonlarıyla da iddiasını ortaya koymaya başlayan Louis Vuitton, son olarak erkeklere özel hazırladığı takı koleksiyonuyla gündemde. Les Gastons Vuitton adını taşıyan koleksiyonda kolye uçları, yüzükler, bilezikler, kolyeler ve küpeler yer alıyor

profil
BT Ekip
21.01.2024
Louis Vuitton erkeklere özel takı koleksiyonunu tanıttı

Louis Vuitton 1854'teki kuruluşundan bu yana hem erkek, hem de kadın giyimde göz alıcı hazır giyim parçaları, ayakkabılar, aksesuarlar ve mücevherlerle temel bagaj ve seyahat köklerinin çok ötesine geçti. Moda evinde ayrıca daha önce yalnızca kadın tasarımlarının ön plana çıktığı sağlam bir mücevher kolu da bulunuyor. Artık marka, erkeklere yönelik kaliteli takı koleksiyonunu tanıtarak erkeklere parlamaları için daha fazla olanak sunuyor.

‘Les Gastons Vuitton’ adını taşıyan yeni koleksiyon, kurucusu Louis Vuitton'un torunu Gaston-Louis Vuitton'u anıyor. Koleksiyonda, tamamı Gaston-Louis Vuitton'un üç özelliğinden ilham alan ve yeni Les Gastons Vuitton renginde görünen 18 erkeksi parça yer alıyor. Louis Vuitton'un saat ve mücevher sanat direktörü Francesca Amfitheatrof, "Bu koleksiyon biraz jean pantolonunuza benziyor" deyip devam ediyor: "Herkesin bir jean pantolonu vardır ve onu ne kadar çok giyerseniz, o kadar çok seversiniz."

Kaliteli mücevher koleksiyonunda lacivert titanyum ve pırlanta gibi malzemelerle canlandırılan kolye uçları, yüzükler, Küba bağlantılı bilezikler, kolyeler ve küpeler yer alıyor. Ürün yelpazesinin kahraman parçası ise 13 karattan fazla beyaz elmas içeren Masterpiece Gourmet beyaz altın kolye.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog