MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton’dan 2024 Sevgililer Günü hediye seçkisi

Louis Vuitton’un Sevgililer Günü'ne eğlenceli bir yorum getiren kampanyasında, göksel mavi tonların hakim olduğu akıcı bir fonda evcil hayvanlar, Maxime Frédéric'in ‘patisserie’ ürünleri ve diğer Louis Vuitton aksesuarları kalpten gelen hediyelere neşeli bir dokunuş sağlıyor

profil
BT Ekip
14.02.2024
Louis Vuitton’dan 2024 Sevgililer Günü hediye seçkisi

Aşk günü geldi ve Louis Vuitton’un hediye fikirlerine ilham verici bir yaklaşım getiren özel seçkisinden öneriler karşımızda! sunmaktan mutluluk duyuyor. Seçki, kadın ve erkek deri ürünleri ve aksesuarlarının yanı sıra mücevher ve parfümleri de kapsıyor. Görseller, her biri yılın bu zamanını zarafet ve hevesle kucaklayan dört canlı tema; ‘Romantic Symphony’, ‘Sweet Surprises’, ‘Dandy Essentials’ ve ‘Sport&Lifestyle’ aracılığıyla hediye seçimini öne çıkarıyor.

Louis Vuitton'un ruhunda herkesin seveceği bir şey var.

Romantic Symphony teması, zamansız Alma BB çanta, şık LV Circle güneş gözlüğü ve parlak pembe Monogram desenli rugan deri Keep My Heart çanta ile sofistike bir tarafa işaret ediyor. Ayrıca, pembe ambalajlı Spell on You parfümü ve Blossom serisinden yüzükler canlı ve şık bir dokunuş getiriyor.

Sweet Surprises teması ise, mücevher koleksiyonunun bir parçası ola Color Blossom serisinden bir kolyeyi içeriyor ve canlı renkleri aşılamak için LV Remix koleksiyonundan sarı Monogram desenli rugan deriden en yeni Coussin çanta ve pastel leylak renginde Rosalie bozuk para cüzdanı yer alıyor.

Dandy Essentials teması içinde erkekler için Monogram Eclipse kanvaslı kompakt Nano Steamer çanta, görkemli Ombre Nomade parfüm, Les Gastons Vuitton Mücevher yeni koleksiyonundan ince bir etiket şeklinde. kolye ucu ve şık ve çok yönlü Monogram Row bilezik gibi özenli seçenekler yer alıyor.

Son olarak Sport&Lifestyle teması göze çarpan çanta ve aksesuarları öne çıkarıyor. Kadın koleksiyonlarından, LV Remix koleksiyonundan Monogram desenli kot Nano Speedy çanta ve yeniden yorumlanmış uzunlamasına bir şekle sahip OnTheGo çantası öne çıkarken; erkek koleksiyonlarından ise Monogram Shadow siyah deri Alpha Nano cüzdan ve ofis dekoruna eğlenceli bir dokunuş getirmek isteyenler için kalem kutusuna dönüştürülmüş patlamış mısır kovası hediye seçkisinde öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler