MODA - ÜNLÜLER

Donna Karan süper modellerle kadının gücünü kutluyor

Dönemlerinin en güçle modellerinden Liya Kebede, Linda Evangelista, Carolyn Murphy, Cindy Crawford, Shalom Harlow, Amber Valletta, Karlie Kloss ve Imaan Hammam; Donna Karan'ın İlkbahar-Yaz 2024 kampanyası için ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in objektifine poz verdi

profil
BT Ekip
14.02.2024
Donna Karan süper modellerle kadının gücünü kutluyor

Donna Karan'ın 2024 İlkbahar-Yaz reklam kampanyası, ikonik 90'lar ile yeni okul modası arasında köprü kuruyor. Kampanya görsellerinde ise Cindy Crawford, Linda Evangelista, Shalom Harlow, Amber Valletta, Imaan Hammam, Karlie Kloss ve Liya Kebede gibi farklı dönemlerin en büyük süper modellerinden bazıları yer alıyor.

‘Kadınlara Güveniyoruz’ başlıklı kampanya, kadınların moda endüstrisinde ve ötesindeki kalıcı etkisine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Annie Leibovitz'in objektifinden çekilen her portre, Donna Karan'ın her zaman savunduğu ebedi zarafeti ve gücü yansıtıyor.

Koleksiyonda yer alan parçalar ise 159 ile 599 dolar arasında değişen fiyatlara sahip ve lüksü erişilebilir kılıyor. Donna Karan koleksiyonda, her kıvrımı şekillendiren gece elbiselerinin ateşli ışıltısından keskin gömleklerin kişiye özel hassasiyetine kadar, farklı durumlara ve zevklere hitap eden bir dizi tasarım sunuyor. Parçalar, sade çizgilere ve yapılandırılmış formlara zenginlik katan altın rengi aksesuarlarla tamamlanıyor. Koleksiyon, Donna Karan'ın hem ilham verici, hem de ulaşılabilir moda yoluyla kadınları güçlendirme vizyonunu gösteriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog