MODA - ALIŞ - VERİŞ

LOEWE x On iş birliğinden doğan Cloudtilt ayakkabıyla bulutların üzerinde yürüyor gibi hissedeceksiniz

LOEWE ile On, iş birliklerine devam ediyor. Her iki markanın son iş birliğinden doğan Cloudtilt isimli ultra hafif ayakkabı, kullanıcının hareketine uyum sağlayarak topuktan parmak ucuna kesintisiz ağırlık aktarımı sağlıyor

profil
BT Ekip
18.10.2023
LOEWE x On iş birliğinden doğan Cloudtilt ayakkabıyla bulutların üzerinde yürüyor gibi hissedeceksiniz

LOEWE, On markasıyla yeni iş birliğini duyurdu: Cloudtilt. Hareket etmek için tasarlanan günlük yaşam ayakkabısı olan Cloudtilt, kusursuz tasarımı İsviçre mühendisliği ile bir araya getirerek, iki markanın zanaat ve teknoloji alanındaki ortak yolculuğunu sürdürüyor. Ayakkabının yeni silueti, kullanıcının hareketine uyum sağlayarak sırayla çöken ‘Clouds’ özelliğiyle topuktan parmak ucuna kesintisiz ağırlık aktarımı sağlıyor.

Hareketin sonsuz ve ifadesel olasılıklarından ilham alan Cloudtilt; On'un yaşam tarzı serisine dahil ettiği, yumuşak ve ultra hafif bir kullanım için daha az bileşenle yastıklama sunan ve bilgisayar tarafından geliştirilen bir orta taban teknolojisi CloudTec® Phase'i içeren ilk ayakkabı olma özelliğini taşıyor. Bacak ve ayakların yürüme stresini simüle eden Finite Element Analysis yazılımı kullanılarak geliştirilen Cloudtilt, ayakta geçirilecek uzun saatler için üstün yastıklama sağlayacak şekilde tasarlandı.

Örme çorap formundaki yapısı, zahmetsiz bağcıkları ve LOEWE × On ortak logosu ile Cloudtilt, aerodinamik bir tasarıma sahip. Yumuşak adım inişi sağlamak ve kauçuk kullanımını en aza indirmek için EVA köpükten üretilen dış tabanı (yalnızca hedeflenen temas noktalarında bulunuyor) ve %99 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen mühendislik ürünü file üst kısmı ile Cloudtilt, LOEWE × On'un performans ve sürdürülebilirlik taahhüdünde gelinen son noktayı işaret ediyor. Tüm ambalajlar %100 geri dönüştürülmüş endüstriyel malzemelerden üretiliyor.

Cloudtilt, her biri kendi renk paletine sahip iki parti halinde satışa sunuluyor. 12 Ekim'de satışa sunulan ilk partide erkekler için beyaz, siyah, lime yeşili, haki ve sonsuz mavi; kadınlar içinse beyaz, siyah, lime yeşili, mor ve lacivert renk seçenekleri yer alıyor. Ocak 2024'te satışa sunulacak ikinci parti ise; erkekler için kum, yabani gül ve kurşuni gri, kadınlar içinse kum, yabani gül ve kırmızı renk seçeneklerinden oluşuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog