EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Levi’s x Stranger Things

Levi’s®, Sonbahar/Kış 2019 sezonu için Netflix’in hit dizisi Stranger Things ile işbirliği içinde kadın ve erkek tasarımlarından oluşan bir kapsül koleksiyon sunacak.

profil
BT Ekip
26.06.2019
Levi’s x Stranger Things

Üçüncü sezonda Stranger Things kostüm ekibiyle doğrudan çalışan Levi’s®, dizinin değişik karakterlerinin döneme uygun olarak doğru stilleri giydiğinden emin olmak için kapsamlı arşivlerinden yararlandı. Yeni sezon, Levi’s® markasının kültüre ve tıpkı günümüzdeki gibi spor giyim stillerine damga vurduğu 1985 yılında geçiyor. Levi’s® tasarım ekibi, dizinin kostüm tasarımcılarıyla çalışarak hayranların favori karakterlerinden Eleven ve Dustin için özel olarak orijinaline uygun Levi’s® görünümleri yarattı. Bu komple görünümler dizide kullanılacağı gibi bu yazın özel edisyon Levi’s® x Stranger Things koleksiyonu kapsamında satışa da sunulacak. Temmuz ayında mağazadan iki sevilen Stranger Things kahramanının giydiği, orijinaline uygun olarak tasarlanmış Levi’s® görünümleri satın alınabilecek. 

Dizide gösterilen iki görünüm, Eleven’ın giydiği Aztek Desenli Gömlek ve El Pileli Jean pantolon ile Dustin’in giydiği trucker şapka ve Camp Know Where Renkli Yakalı Tişörtten oluşuyor. Dizinin değişik unsurlarını kutlama niteliğindeki çeşitli parçalar da koleksiyonda yer alıyor. Stranger Things grafikleri ve yazıları taşıyan tişört ve sweatshirt’ler, yüksek çözünürlüklü görseller içeren jean pantolon ve Trucker ceketler, alt üst yamalar (elbette dizinin “Upside Down” adlı alternatif evrenine selam durarak) ve kırmızı etiketler gibi özel edisyon Levi’s® detayları ve Stranger Things açılış grafiklerinin kullanıldığı benzersiz Levi’s® Batwing tişört koleksiyonun diğer parçaları arasında yer alıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler