EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Lee, yazı rengarenk koleksiyonuyla kutluyor

Köklü denim markası Lee’nin renkli İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda konfor ve stili bir arada sunan parçalar yer alıyor. Koleksiyondaki her tasarım, yaz enerjisini en sıcak haliyle hissettiriyor

Lee, yazı rengarenk koleksiyonuyla kutluyor

Denim sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Lee, İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’ndaki yüksek konfor sunan rengarenk parçalarla yaz gardıroplarına yeni bir soluk getiriyor. Koleksiyondaki her tasarım, yaz enerjisini en sıcak haliyle hissettiriyor. Sunduğu rahatlığın yanı sıra günlük görünümlere stil sahibi dokunuşlar katan Lee logolu tişörtler, canlı bir renk paletiyle karşımıza çıkıyor.

İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu, günün her anında kendini özgür ve dinamik hissetmek isteyen kadınlara hitap ediyor. Rahatlıktan ödün vermeyenler için tasarlanan yeni Drew modeli; slouchy ve loose fit jean tercih edenlerin favorileri arasına girmeye hazırlanırken,

ForeverFit modeli süper esnek özelliğiyle en sıcak günlerde bile jean tutkunlarına yüksek konfor imkanı sunuyor. Birbirinden farklı yazlık şort seçenekleri, desenli gömlekler ve yaz akşamlarının olmazsa olmazı jean ceketler; şıklığınızı tamamlıyor.

Stil sahibi erkekler için tasarlanan modern görünümler ise rahatlığıyla günlük hayatın temposunda alternatif olarak öne çıkıyor. Su yeşili, mint, kum, taş ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu tasarımlarda logolu tişörtler bisiklet yaka ve polo yaka çeşitleri ile sweatshirtler, enerjik yaz ruhunu ortaya çıkarıyor. İlhamını 1950’lerin ikonik tarzından alan açık yaka desenli gömlekler ve chino pantolonlar ise gün batımında ve serin akşamlarda etkileyici bir görünüm elde etmek isteyen erkeklerin bir numaralı tercihi olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler