MODA - ALIŞ - VERİŞ

Lacoste İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu gündelik şıklığı yeniden tanımlıyor

Sportif stili, Fransız zarafeti ile yorumlayan Lacoste, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonuyla zamansız şıklığı ve yenilikçi tasarımı bir arada sunuyor. Bu sezon, Lacoste'un sofistike çizgisi ile sportif zarafetini yansıtan ürünler, zamansız ve vazgeçilmez parçalar haline geliyor

profil
BT Ekip
21.02.2024
Lacoste İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu gündelik şıklığı yeniden tanımlıyor

Lacoste, özgün mirasını ve modern dönüşümünü kutlayarak, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunu sunuyor. Bu sezon, markanın ikonik polo tişörtlerinden sofistike triko parçaları ile L003 2K24 sneaker serisine kadar genişleyen ürün yelpazesi, gündelik şıklığı yeniden tanımlıyor. Yeni koleksiyon, Lacoste’un ikonik renk paletinin cesur ve canlı tonlarına odaklanıyor.

Lacoste’un İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu, göz alıcı pastel tonlarının yanı sıra, enerji dolu canlı renkler taşıyan zamansız parçalar sunuyor. Mavinin serinliğini, Lacoste’un ikonik yeşilini, kırmızının canlılığını ve toprak tonlarının sıcaklığını sunan bu renk paleti, her parçaya sofistike bir dokunuş ekliyor. Göz alıcı renkler, geometrik desenler ve çizgilerle birleşerek, her parçaya dinamik bir hava katıyor.

Lacoste’un imzası haline gelen polo tişörtler, minimalist ve şık tasarımlarıyla dikkat çekerken, göğüs kısımlarındaki ikonik timsah logosu, bu sezonda da yeni renkler ve desenlerle zenginleştiriliyor. Koleksiyonun yıldız parçalarından olan hafif ve rahat kumaşları ile erkek ve kadın koleksiyonlarında sunulan sweatshirt takımları, Lacoste'un kusursuz tarzını günlük konforla buluşturarak, dinamik ve stil sahibi bir görünüm sağlıyor. İlkbahar/Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan şort ile etekler, serbest zamanların yanı sıra şehir hayatının da dinamizmine uyum sağlıyor. Triko hırkaların ve süveterlerin kumaş hafifliği ile kesimlerinin rahatlığı, yaz aylarının serin akşamlarında ideal birer alternatif oluyor. Koleksiyonun tamamlayıcı unsurları arasında, her detayı ince düşünülmüş çantalar ve rahat sneakerlar, kombinlerle uyum sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler