MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton’dan erkeklere farklı şıklık önerisi: İncilerle süslenmiş güneş gözlüğü

Pharrell Williams’ın elmaslarla çevrelenmiş ünlü gözlükleri, Louis Vuitton 2024 İlkbahar-Yaz Erkek Giyim Koleksiyonu’ndaki Wire Pearls Güneş Gözlüğü’ne ilham verdi. Gözyaşı damlası şeklindeki güneş gözlüğü; ince telli altın kaplama metalden yapılmış. Altın çerçevenin her tarafını ise inciler süslüyor

profil
BT Ekip
21.02.2024
Louis Vuitton’dan erkeklere farklı şıklık önerisi: İncilerle süslenmiş güneş gözlüğü

Louis Vuitton Erkek Giyim’in başında olan Pharrell Williams, sadece imzasını taşıyan koleksiyonlarla değil, günlük hayatında giydikleri ve kullandığı aksesuarlarla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Williams, özellikle de kullandığı birbirinden iddialı güneş gözlükleriyle dikkat çekiyor. 

Ünlü sanatçı ve kreatif direktör, Louis Vuitton için yaptığı ilk defilesinde oval şekilli merceklerin dik olarak çevrildiği, elmas taşların süslediği güneş gözlükleriyle uzunca süre konuşulmayı başarmıştı. İşte, Williams'ın taktığı bu güneş gözlüklerinin bir benzerini arıyorsanız, Louis Vuitton için hazırladığı 2024 İlkbahar-Yaz Erkek Giyim Koleksiyonu’na göz atmalısınız. Koleksiyondaki, gözyaşı damlası şeklindeki güneş gözlüğü; ince telli altın kaplama metalden yapılmıştır ve son derece hafif. Asıl ilginçlik ise bu yaldızlı tellerin üzerindeki süslerde ortaya çıkıyor: Altın çerçevelerin her tarafına inciler sabitlenmiş. Bunlar kesinlikle Williams'ın gözlüklerini süsleyen elmaslarla aynı olmasa da, benzer düzeyde bir gösteriş sunuyorlar. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog