EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Kenzo’nun limitli sayıdaki koleksiyonu, Beymen İstinyePark Pop Up Butik’te

Kenzo Artistik Direktörü Nigo’nun 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için limitli sayıda tasarladığı üçüncü kapsül koleksiyonu ‘The Denim Boke Flower’, Beymen’lerde ve beymen.com’da ve 8 Mayıs’a kadar Beymen İstinyePark’a kurulan özel Kenzo Pop Up Butiği’nde modaseverlerle buluşuyor.

Kenzo’nun limitli sayıdaki koleksiyonu, Beymen İstinyePark Pop Up Butik’te

Kenzo, markanın Artistik Direktörü Nigo tarafından 2022 İlkbahar/Yaz sezonu için hazırlanan kapsül koleksiyonlar serisinin üçüncüsünü tanıttı. Nisan ayında dünya çapındaki flagship mağazalarda satışa sunulan ürünler, Nigo’nun Eylül 2021’de Kenzo Artistik Direktörü olarak atanmasından bu yana hazırlanan en kapsamlı kapsül gardırobu olma özelliği yaşıyor.

Üçüncü kapsül koleksiyon denim etrafında dönüyor. Nigo koleksiyonda, kendi tasarım geleneğinde önemli bir yer tutan Japon denimini yeniden yorumlarken, modaevine geldiğinde tasarladığı Kenzo Boke Flower ile birleştiriyor. Kadınlar için sekiz, erkekler için yedi parçadan oluşan koleksiyon, denimin doğası gereği unisex olarak tanımlanıyor. Denim bluz ve ceketlerin sırtlarında, denim pantolon ve eteğin ceplerinde boke logosu işleme olarak yer alıyor. Yama cepli üstler, oversize tişörtler ve cep detaylı rahat tişörtler kapsülün temel ruhunu yansıtıyor.

Tüm dünyada sadece seçili mağazalarda satışa sunulan Kenzo The Denim Boke Flower Koleksiyonu’nu  gardırobunuza eklemek için Beymen’leri, beymen.com’u ve 8 Mayıs’a kadar Beymen İstinyePark’taki  Kenzo Pop Up butiğini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler