MODA - ALIŞ - VERİŞ

Kenzo ile Levi’s’ın ortak koleksiyonunda Doğu ile Batı buluşuyor

Japon markası KENZO ile kökleri Amerika’ya dayanan Levi’s, 2023 sonbaharı için ortak bir koleksiyon hazırladı. 20 parçalık kapsül koleksiyon, her iki markanın köklerinden referans alarak Doğu ile Batı’yı buluşturuyor

profil
BT Ekip
06.10.2023
Kenzo ile Levi’s’ın ortak koleksiyonunda Doğu ile Batı buluşuyor

Yaratıcı yöneticiliğini Nigo'nun yaptığı KENZO, Sonbahar 2023 için Levi's ile iş birliği yaptı. 20 parçadan oluşan KENZO X Levi’s koleksiyonu, KENZO'nun Japon mirasına ve Levi's'ın Amerika'daki köklerine odaklanarak Doğu ile Batı'yı birleştiriyor. Kaihara premium Japon deniminden yararlanan koleksiyon, Nigo'nun KENZO’daki giyim yaklaşımını temsil ediyor ve Levi's DNA'sının kalbinde yer alan kovboylardan ve madencilerden ilham alan denim parçalar sunuyor. Göz alıcı çiftlik şapkaları, püsküllü jean ceketler ve Kanada smokinleri; ortak markalı kırmızı dış giyim ve uyumlu bandanalarla birleşerek ürün yelpazesinde öne çıkıyor. Dayanıklı tulumlar, yıpranmış yıkama denim takımlar, elbiseler ve kürklü kabanlar; koleksiyonun rafine estetiğine katkıda bulunuyor.

KENZO x Levi's Sonbahar 2023 kapsül koleksiyonu, 4 Ekim'den itibaren KENZO'nun ve Levi's’ın web sitelerinde satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog