MODA - ALIŞ - VERİŞ

Jacquemus ve Nike, J Force 1 spor ayakkabıyı yeniden yorumladı

İş birliklerine devam eden Jacquemus ve Nike, bu kez de bir ayakkabı tasarımıyla karşımızda. Her iki markanın ortak imzasını taşıyan yeni J Force 1 spor ayakkabı; turuncu, siyah ve beyaz renklerde yorumlanmış

profil
BT Ekip
31.10.2023
Jacquemus ve Nike, J Force 1 spor ayakkabıyı yeniden yorumladı

Fransız lüks markası Jacquemus, uzun süredir iş birliği yaptığı Nike ile yeniden bir araya gelerek özel, sportif ve şık bir kapsül koleksiyon hazırladı. Birlikte ağırlıklı olarak giyim ürünlerine imza atan her iki marka, iş birliği kapsamında ilk kez ayakkabı olarak J Force 1 spor ayakkabıyı tanıttı.

Her iki markanın tasarım DNA'sını birleştiren J Force 1; Nike'ın ikonik Air Force 1 siluetinin yenilenmiş, yeniden işlenmiş ve eksantrik bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor. Deriden üretilen üst kısım, aynı tonda bir tabanla birleştirilmiş el dokuması bir yapıya sahip. Tabanlara gelince… Yeni siluet sağlam waffle kauçuk dış taban ve kabartmalı topuklarla donatılmış.

Swoosh motifi, ayakkabının orta kısmını süslemek için kullanılan metalik donanım biçiminde geliyor. ‘JF1’ işlemeli dantel dubralarda da aynı malzeme kullanılmış.

Ayakkabı; parlak mandalina turuncusundan klasik siyaha ve saf beyaz tonuna kadar üç farklı renkte sunuluyor. Üç renk grubu arasında turuncu varyant hem en farklı, hem de en çok konuşulanı olmayı başarıyor. Tek renkli muadilleri çoğunlukla deri bir yapıya sahipken, turuncu versiyonu file orta ve ayak parmağıyla birlikte geliyor. Aynı zamanda altın rengi donanıma ve kontrast bağcıklara sahip tek model.

Satış fiyatı 170 dolar olan J Force 1 spor ayakkabılarının tüm renk çeşitleri şu anda Jacquemus'un çevrimiçi mağazasından satın alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler